ÜZEMI KOORDINÁTOR

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Somogy megye

Munkaterület: Gyártás / Termelés

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk osztrák tulajdonú, másodlagos nyersanyag feldolgozással, kereskedelemmel, belföldi- és nemzetközi szállítmányozással, teljes körű hulladékgazdálkodással foglalkozó társaság.

Jelenleg új kollégát keresnek az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:

  • olajos vízhulladék szétválasztó technológia üzemeltetése
  • minőségi és üzemelési paraméterek ellenőrzése
  • beérkező anyagminősítés
  • kapcsolódó adminisztrációk elvégzése
  • segédanyag beszerzése
  • partneri kapcsolattartás
  • szerződéskezelések

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • minimum középfokú műszaki végzettség
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • pontos, precíz munkavégzés
  • aktív felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • alkalmazkodó képesség, terhelhetőség
  • B kategóriás jogosítvány
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • iparban vagy környezetvédelmi szakterületen szerzett min. 2 éves tapasztalat
  • műszaki ismeret vagy beállítottság
  • vegyipari, olajipari ismeretek
  • angol és/vagy német nyelvismeret
Amit kínálunk:

  • sokoldalú munka egy stabil, folyamatosan növekvő cégnél
  • teljes munkaidős állás
  • versenyképes bérezés
  • egyéb juttatások

Munkavégzés helye:

Kiskorpád (Somogy megye)

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, az alábbi gombra kattintva adhatja le jelentkezését, önéletrajz csatolásával:

Hasonló pozíciók

Gyártás / Termelés | Komárom-Esztergom megye

Tapasztalt a minőségbiztosítás terén, és új kihívásokat keres? Egy zöld mezős beruházásban megtalálhatja! Partnerünk Dél -Korea 5. legnagyobb vállalatcsoportja 24 országban van jelen. Tatabányai ipari parkban épülő gyáregysége, autóipari beszállító cégként az elektromos autókhoz akkumulátort gyártó vállalatokat fogja kiszolgálni. Rugalmas vezetőséggel tud együtt dolgozni, akik munkáját megbecsülik, hosszútávon számítanak Önre, s fejlődésére is figyelmet fordítanak. MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK pozícióba várják új kollégájukat. Tőkeerős cég, ide érdemes váltani! A munkakör célja: Minőségbiztosítási osztály működésének támogatása és aktív részvétel a folyamatok fejlesztésében. Vevői és beszállítói reklamációk kezelése, a folyamatos termelés támogatása.

A hirdetés lejár 30 nap múlva
Gyártás / Termelés | Heves megye

Szakirányú (gépész, vegyész, villamos) felsőfokú szakképzettséggel rendelkezel? Érdekel a biztonságtechnika és szívesen kipróbálnád magad egy kihívásokkal teli munkakörnyezetben? Ha a fenti kérdésekre igennel válaszoltál, ezt a pozíciót Neked találták ki! Partnerünk a cseppfolyós propán és bután gázkeverék valamint a tiszta propán legnagyobb magyarországi kiskereskedelmi forgalmazója. Horti üzemükbe keresünk új szakembert az alábbi pozíció betöltésére:

A hirdetés lejár 19 nap múlva
Gyártás / Termelés | Nógrád megye

Autóiparban dolgoznál? Biztos hátterű vállalatot keresel? Szívesen dolgoznál saját projekteken? Szeretnéd ha javaslataiddal, meglátásaiddal hatással lennél egy cég életére? Egy támogató, motiváló, fejlődést biztosító közösségben képzeled el a jövőd? Ne keress tovább, ez a pozíció Neked szól! Ügyfelünk egy kanadai hátterű, autóipari beszállító cégcsoport része Észak-Magyarország területén. Csapatukba keresünk most új kollégát az alábbi pozíció betöltésére:

A hirdetés lejár 20 nap múlva