FRÖCCSÖNTŐ TECHNOLÓGUS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Fizikai munka / Szakmunka

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk, egy amerikai tulajdonú, szerszámkészítéssel és műanyag fröccsöntött autóipari alkatrészek gyártásával, összeszerelésével foglalkozó vállalat.

Növekvő gyártási kapacitásuk támogatása érdekében

munkatársat keresnek
Feladatok:
  • Műanyag fröccsöntő gépek üzemeltetése a termelési terv betartásával
  • A minőségi és technológiai paraméterek folyamatos felügyelete
  • Gépek, gépindítások felügyelete
  • Termékváltások, szerszámcserék lebonyolítása
  • Folyamatos termelés fenntartása
  • Aktív közreműködés meghibásodások elhárításában

Elvárások:
  • Középfokú végzettség (műszaki, gépipari, technikusi)
  • Legalább 1-2 év tapasztalat műanyag fröccsöntésben
  • Műanyag fröccsöntési technológia ismerete
  • Többműszakos munkarend vállalása (12 órás munkarend)

Előnyök:
  • Robot programozási ismeret (Wittmann, Fanuc)
  • Arburg, Engel, Fanuc, Krauss Maffei, Wittmann-Battenfeld fröccsöntő gépek ismerete
  • Többkomponensű fröccsöntés ismerete
  • Angol nyelvtudás

Juttatások:
  • Versenyképes bérezés, alapbéren felüli juttatásokkal
  • Bejárástámogatás
  • Cafetéria - Szép kártya
  • Éves bónusz

Munkavégzés helye:
  • Halásztelek
Munkaidő:
  • Folyamatos 12 órás munkarend

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!