PROJEKTVEZETŐ (MAGASÉPÍTÉS)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Építőipar / Ingatlan

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk tevékenysége az építőipar szinte összes ágára kiterjed: magas-, víz-, út-és közműépítés; környezetvédelmi beruházások lebonyolítása; hulladéklerakók kivitelezése.
Bővülő magasépítési csapatukba keresünk az alábbi pozícióra szakembert:

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Részvétel a megrendelőkkel történő tárgyalásokban
  • A projektek előkészítése – építési ütemtervek készítése, a szükséges személyi és anyagi erőforrások meghatározása
  • Építési engedélyek beszerzése
  • Az építési szerződéstervezet véleményezése
  • Munkakalkulációk elkészítése
  • Ártárgyalás alvállalkozókkal és beszállítókkal, a szerződések ellenőrzése és jóváhagyása
  • A teljesítésigazolások jóváhagyása
  • Alvállalkozói kooperációk levezetése
  • Az építési naplók ellenőrzése
  • Megrendelővel történő folyamatos kapcsolattartás, kooperációk lebonyolítása, jelentések készítése
  • Hatósági és munkavédelmi előírások betartatása
  • Az építési helyszínek ellenőrzése, az ütemtervek folyamatos nyomon követése
  • Akadályoztatások feltárása és bejelentése, kötbérterhes határidők kiigazítása, pótmunkák, követelések folyamatos dokumentálása és kezelése
  • Hibalisták felvétele, a szükséges javítások elvégzésének megszervezése
  • Megrendelőnek történő átadás-átvétel végrehajtása és dokumentálása
  • Garanciális problémák, hiányosságok menedzselése

Te vagy a megfelelő jelölt a pozícióra, ha:

  • Építőmérnök vagy építészmérnök végzettséged van
  • Rendelkezel Felelős Műszaki Vezetői jogosultsággal (magasépítési terület)
  • Legalább 5 év tapasztalatod van generálkivitelezésben
  • Jól ismered az AutoCAD-et
  • Felhasználó szintű számítástechnikai ismeretekkel rendelkezel

Előnyt jelent, ha:

  • Beszélsz angolul

Mit kapsz a munkádért cserébe?

  • Versenyképes alapbér, teljesítményalapú bónusz, cafeteria
  • Céges autó privát használatra is
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Stabil, a piacon vezető szerepet betöltő munkáltató
  • Felelősségteljes pozíció

Munkavégzés helye: Budapest, Pest megye

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed szakmai önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül:

Hasonló pozíciók

Építőipar / Ingatlan | Pest megye

Magyar építőipari kivitelezéssel foglalkozó partnerünk tevékenységi köre főként a közbeszerzések területére terjed ki, ezzel párhuzamosan szívesen építenek, felújítanak befektetőknek és magánszemélyeknek egyaránt. Most több új projektjük is nyílik, aminek az élére keresnek új kollégákat ÉPÍTÉSVEZETŐ pozícióba.

A hirdetés lejár 7 nap múlva

Partnerünk épületgépészeti automatika és a hozzá tartozó erősáramú rendszerek tervezésével és kivitelezésével foglalkozó vállalat. Több új projekt is nyílik most náluk, így csapatukba keresünk kollégát automatika kivitelezések lebonyolítására az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 13 nap múlva