SZÁMLÁZÁSI CSOPORTVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Pénzügy / Számvitel / Kontrolling

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Szívesen lennél tagja egy piacvezető logisztikai vállalatnak? Fontos számodra egy stabil, hosszútávú karrier egy multinacionális környezetben? Szeretnél olyan kollégákkal dolgozni, akik összetartóak és maximális támogatást biztosítanak Neked?

Ha a fenti kérdésekre igennel válaszoltál, ezt a pozíciót Neked találták ki!

Partnerünk keresi legújabb munkatársát az alábbi pozícióba:

Az ideális jelölt:

  • Felsőfokú szakirányú (pénzügyi) végzettség rendelkezik
  • Pénzügyi, számlázási területen 2-3 éves munkatapasztalattal rendelkezik
  • Angol nyelven középszinten kommunikál írásban és szóban (naponta kell használni)
  • Önálló munkára képes, kezdeményező és nyitott személyiség
  • Monotonitástűrés és jó kommunikációs készség
  • Segítőkész, csapatjátékos, megbízható, precíz
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Outlook)

Előny, de nem feltétel:

  • Integrált nagyvállalati rendszer ismerete

Feladatok:

  • 2 fős számlázási csoport szakmai irányítása
  • Havi zárás koordinálása
  • IT projektek nyomon követése
  • Kapcsolattartás a partnerekkel e-mailben, számlázással kapcsolatos reklamációkezelés
  • Együttműködés a társosztályokkal
  • Eseti és havi számlázás elvégzése
Amit kínálunk:

  • Hosszú távú karrierlehetőség egy stabil, multinacionális cégnél
  • Fejlődési lehetőség
  • Maximális támogatás a betanulás alatt és utána is, erős támogatás a csapaton belül
  • Versenyképes kompenzációs csomag: Cafeteria juttatás, szakmai tréningek, továbbképzések

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, az alábbi gombra kattintva adhatod le jelentkezésed, önéletrajz csatolásával: