JUNIOR LINUX RENDSZERGAZDA

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Informatika / Telekommunikáció

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam Felsőfokú tanfolyam

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk egy több, mint 10 éve működő informatikai szolgáltató vállalat. Fő profiljuk a nagy látogatottságú weboldalak fejlesztése és üzemeltetése.
Bővülő csapatukba keresünk most szakembert az alábbi pozíció betöltésére:

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Hardver-és szoftvercserék elvégzése
  • Frissítések telepítése
  • Linux alapú szerverek, valamint az ezen futó alkalmazások telepítése és üzemeltetése
  • Szolgáltatás kiesés minimalizálása
  • Hibaelhárítás

Te vagy a megfelelő jelölt a pozícióra, ha:

  • Jól ismered a Linuxot és a Windowst
  • Van tapasztalatod valamilyen virtualizált környezettel: VMware, Openstack, KVM
  • Van weboldal üzemeltetési tapasztalatod
  • Rendelkezel GIT és hálózati ismeretekkel
  • Megérted az angol nyelvű szakmai dokumentációkat

Előnyt jelent, ha:

  • A következők bármelyikét ismered: Python, Bash, Node.js, Mongodb, Nginx, PHP, MySQL
  • Van B kategóriás jogosítványod

Mit kapsz a munkádért cserébe?

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Modern iroda, korszerű munkaállomások
  • All You Can Move SportPass, privát egészségbiztosítási csomag

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed szakmai önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül:

Hasonló pozíciók

Informatika / Telekommunikáció | Budapest

Érdekel a technológia világa ,de ugyanakkor emberközpontú munkahelyet keresel ? Magyarország egyik intenzíven fejlődő, szerverbérléssel, üzemeltetéssel és hosztinggal foglalkozó vállalatához keresünk új kollégát Budapest szívében található irodájukba SENIOR RENDSZERMÉRNÖK pozícióba.

A hirdetés lejár 16 nap múlva

Ügyfelünk több, mint 30 éve tartozik a tanácsadási szakma élvonalába a vállalatirányítás és teljesítményoptimalizálás területén. Közel ezer munkatársunkkal nyújtanak támogatást közép- és nagyvállalatoknak, illetve közszolgálati szervezeteknek Európa-szerte és a Közel-Keleten. Most egy alkalmazásüzemeltetővel (O365) szeretnék bővíteni csapatukat. Szükésges kulcs kompetenciák a pozíció betöltéséhez: O365, SharePoint, Power Automate, angol Amennyiben a fent említett technológiákban rendelkezik 2-3 éves tapasztalattal és szakmai angol nyelvutása kommunikációképes, várjuk jelentkezését: ALKALMAZÁSÜZEMELTETŐ (O365) pozíciónkra.

A hirdetés lejár 17 nap múlva

Partnercégünk egy több, mint 10 éve működő, informatikai szolgáltató cég. Extrém terhelésű rendszereket fejlesztenek és üzemeltetnek. Bővülő csapatukba keresünk most szakembert a következő pozícióba: LINUX RENDSZERGAZDA