KERTÉSZETI ÜZLETVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Agráripar / Mezőgazdaság

Elvárt végzettség: Felsőfokú tanfolyam

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint vagy Német Kommunikációs/Társalgási szint

Megbízónk több évtizedes múlttal rendelkező dísznövény kertészettel és kertépítéssel foglalkozó vállalkozás. Kis- és nagykereskedelemmel foglalkozó dísznövény kertészetükbe keresünk elhivatott szakembert az alábbi pozíció betöltésére:

Főbb feladatok:
  • A kereskedelmi folyamat támogatása és az üzletmenet fennakadásmentes működtetése
  • 10-15 fős csapat munkájának koordinálása és ellenőrzése
  • A céges működési elvárások betartása és betartatása
  • Problémák és esetleges panaszok kezelése
  • Készletszint nyomon követése, raktármenedzsment
  • A kertcentrum rendjének biztosítása
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Kertészmérnök, agrármérnök, erdőmérnök végzettség megléte mellett csoportvezetői/üzletvezetői gyakorlat VAGY
  • Egyéb felsőfokú végzettség mellett kertészeti cégnél szerzett vezetői tapasztalat
  • Társalgási szintű angol vagy német nyelvtudás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Rend és rendszer szemlélet
  • Kereskedői/ vásárló-orientált attitűd
Amint a cég kínál:
  • Versenyképes jövedelem mozgóbérrel kiegészítve
  • Éves bónusz
  • Mobiltelefon, céges laptop
  • Tanulási, fejlődési lehetőség, szakmai tréningek
  • Vidám, fiatalos és lendületes csapat
Munkavégzés helye:
  • Budapest, II. kerület
Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Agráripar / Mezőgazdaság | Tolna megye

Partnerünk neve széles körben ismert a hazai és nemzetközi agrárpiacon. 25 éves működése alatt a mezőgazdasági kereskedelem és szolgáltatásnyújtás magas szintű szereplőjévé nőtte ki magát, és a legnagyobb nemzetközi cégekkel áll kapcsolatban. Professzionális kereskedelmi csapatukba keresünk most ÜZLETKÖTŐ MUNKATÁRSAT.

A hirdetés lejár 28 nap múlva
Értékesítés / Kereskedelem | Zala megye

Ügyfelünk Európa vezető hobbiállat-eledel és - felszerelés üzletlánca, amely 2002 decemberében nyitotta meg első magyarországi üzletét. Ma, 2021-ben 50 áruházuk van országszerte. Széles termékkínálata, munkatársai kiemelkedő szaktudása és állatszeretete Magyarországon is a siker záloga. Most nagykanizsai áruházukba keresik új kollégájukat ÁRUHÁZVEZETŐ pozícióba.

A hirdetés lejár 3 nap múlva
Értékesítés / Kereskedelem | Budapest

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK! Szeretnél műszaki cikkek értékesítésével foglalkozni? Szeretnéd műszaki beállítottságod a kereskedelemben hasznosítani? Szeretnél egy stabil, hosszútávú munkalehetőséget? Ha a fenti kérdésekre igennel válaszoltál, TÉGED keresünk! Magyarország vezető villamossági anyag kereskedelemmel foglalkozó cége 27 szaküzletükkel és 2 webáruházzal már majd 30 éve meghatározó szereplői a villamossági piactérnek. ÉRTÉKESÍTÉSI SZAKTANÁCSADÓ pozícióba munkatársukat keresik most Budapestre .

A hirdetés lejár 7 nap múlva