KERTÉSZETI KERESKEDELMI MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Agráripar / Mezőgazdaság

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Budakeszi úton lévő kertészetünkbe (Budai Kertcentrum) keresünk kertészeti végzettséggel, esetleg árudai tapasztalattal rendelkező, lelkes, fejlődni vágyó kollégákat

pozícióba.

Ha szeretsz emberekkel, növényekkel, állatokkal foglalkozni, és nem ijedsz meg a fizikai munkától, köztünk a helyed! Változatos munkára számíthatsz természetközeli környezetben, vásárlóinkat tanácsaiddal segítheted a számukra megfelelő növények kiválasztásában. Felelsz a kertészet esztétikus kialakításáért, nagyszerű tapasztalatot szerezhetsz a kereskedelemben, és ha szeretsz tanulni, mi szívesen tanítunk, hogy szakmailag is a lehető legmagasabb színvonalat érhesd el.
Feladataid:
  • Vevőkiszolgálás
  • Értékesítés
  • Áruelhelyezés
  • Árazás
  • Növénygondozás
  • Kertészet rendjének fenntartása

Elvárásaink:
  • Minimum középfokú végzettség
  • Érdeklődés kertészeti termékek iránt

Előny, de nem feltétel:
  • Kertész végzettség, vagy kertészeti kereskedelemben gyakorlat

Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem
  • Fejlődési lehetőség egy vidám, fiatalos csapatban
  • Magas szintű szakmai munka
  • Munkavégzés természetes, szép környezetben
  • Családias hangulat

Munkavégzésed helye:
  • 1021 Budapest

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra az önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Agráripar / Mezőgazdaság | Tolna megye

Partnerünk neve széles körben ismert a hazai és nemzetközi agrárpiacon. 25 éves működése alatt a mezőgazdasági kereskedelem és szolgáltatásnyújtás magas szintű szereplőjévé nőtte ki magát, és a legnagyobb nemzetközi cégekkel áll kapcsolatban. Professzionális kereskedelmi csapatukba keresünk most ÜZLETKÖTŐ MUNKATÁRSAT.

A hirdetés lejár 25 nap múlva
Értékesítés / Kereskedelem | Budapest

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK! Szeretnél műszaki cikkek értékesítésével foglalkozni? Szeretnéd műszaki beállítottságod a kereskedelemben hasznosítani? Szeretnél egy stabil, hosszútávú munkalehetőséget? Ha a fenti kérdésekre igennel válaszoltál, TÉGED keresünk! Magyarország vezető villamossági anyag kereskedelemmel foglalkozó cége 27 szaküzletükkel és 2 webáruházzal már majd 30 éve meghatározó szereplői a villamossági piactérnek. ÉRTÉKESÍTÉSI SZAKTANÁCSADÓ pozícióba munkatársukat keresik most Budapestre .

A hirdetés lejár 4 nap múlva
Agráripar / Mezőgazdaság | Pest megye

Megbízónk több évtizedes múlttal rendelkező dísznövény kertészettel és kertépítéssel foglalkozó vállalkozás. Kis- és nagykereskedelemmel foglalkozó dísznövény kertészetükbe keresünk elhivatott szakembert az alábbi pozíció betöltésére: KERTÉSZETI ÜZLETVEZETŐ

A hirdetés lejár 9 nap múlva