PROGRAMMATIC ACCOUNT MANAGER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Marketing / PR / Média

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Dolgoznál egy olyan csapattal akik nap mint nap látványos, interaktív hirdetéseket készítenek? A márkaépítés és a projektmenedzsment a véredben van? Szeretsz kampányokkal dolgozni és kiemelkedően kezeled az ügyfeleket? Ha a fenti kérdésekre igennel válaszoltál, akkor ez a pozíció Neked szól!

Partnerünk új kollégát keres Ad-tech ügynökségébe, amely a Crimtan programmatic technológia kizárólagos képviselője a CEE régióban. (www.crimtan.com)

Jó, ha ezekkel rendelkezel:

  • kiemelkedő ügyfélkezelés
  • erős projektmenedzsment, precizitás
  • jó prezentációs készség
  • kiváló problémamegoldó képesség és proaktivitás
  • felsőfokú végzettség
  • min. 1-3 éves releváns tapasztalat
  • angol nyelvtudás

Előny, ha van:

  • PPC és/vagy programmatic ismerete
  • ügynökségi tapasztalat
  • DV360, Adform, Crimtan, Google Ads, Photoshop ismeret

Ezek lennének a fő feladataid:

  • meglévő ügyfelekkel kapcsolattartás, a projektjeik teljes körű menedzselése
  • ajánlatok készítése
  • kampányok koordinálása, nyomonkövetése, optimalizációja, esetenként setupolása
  • riportok, elemzések, post-buy analízisek készítése
  • napi kapcsolattartás a londoni és szentpétervári irodánkkal
  • kreatív csapat támogatása
Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés, laptop, telefon
  • továbbképzések, konferenciák
  • korlátlan home office lehetőség

Munkavégzés helye:

Budapest, XII. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, az alábbi gombra kattintva adhatod le jelentkezésed, önéletrajz csatolásával:

Hasonló pozíciók

Marketing / PR / Média | Pest megye

WHO WE ARE: Our partner is the largest recipe sharing community in the world and they believe they can build a better world through encouraging even more people to cook. Today they are helping more than 100 million people each month. Now we are currently looking for a new team member for the following position COMMUNITY MANAGER (Romanian)

A hirdetés lejár 5 nap múlva
Marketing / PR / Média | Budapest

Szívesen dolgoznál egy magyar tulajdonú reklámügynökségnél? Rendelkezel legalább 4 éves, marketingkommunikációs területen szerzett tapasztalattal? Motivál téged a változatos ügyfélkör és az előrelépési lehetőség? Emellett szívesen részt vennél a kreatív ötletelésben is? Amennyiben minden kérdésre igennel feleltél, JELENTKEZZ, hiszen erre a pozícióra téged keresünk! Mit lehet tudni Megbízónkról? Partnerünk egy 100%-ban magyar tulajdonú, média-, reklám-, és PR ügynökség. Bővülő ügyfélkapcsolati csapatukba keresünk most szakembert az alábbi pozíció betöltésére: SENIOR ACCOUNT MANAGER

A hirdetés lejár 19 nap múlva

Our Partner is known worldwide for making high quality, delicious coffees. We are looking for a specialist for the following position in their expanding team: SHOPPER MARKETING SPECIALIST