IPARI VILLANYSZERELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Fizikai munka / Szakmunka

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk egy gyorsan növekvő, innovatív, nemzetközi szinten elismert, belga tulajdonú cég,
mely kisállateledelek gyártására, forgalmazására szakosodott.
A minőségi zsírgolyókat, stick-eket, magkeverékeket az állatok speciális igényeinek figyelembe vételével és a természet tiszteletben tartásával gyártják.

Csévharaszton működő telephelyükre keressük karbantartó csapatuk új tagjait

munkakörbe
Feladatok:
  • A termelésben lévő gépek, berendezések elektromos karbantartási feladatainak ellátása
  • Termelőgép megbízhatóságának, üzemképességének folyamatos felügyelete
  • A gyár területén a felmerülő karbantartási feladatok ellátása
  • Időszakos, megelőző karbantartási feladatok elvégzése az üzemi berendezéseken
  • Aktív közreműködés a gyártás folyamatos javításában, fejlesztésében

Elvárások:
  • Középfokú villanyszerelő, elektromos karbantartó vagy hasonló releváns elektromos végzettség
  • Legalább 4 év gyártókörnyezetben, gyártógépek karbantartásában szerzett tapasztalat
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • B kategóriás jogosítvány
  • Pontos, precíz munkavégzés

Előny:
  • Élelmiszeripari cégnél szerzett tapasztalat
  • Csomagológépek karbantartásában szerzett gyakorlat

Amit a cég kínál:
  • Bejárástámogatás
  • Cafetéria
  • Versenyképes juttatási csomag (jelenléti bónusz, műszakpótlékok, teljesítmény bónusz)
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség

Munkavégzés helye:
  • Csévharaszt (Budapesttől 40 km-re délkeleti irányban található)

Munkavégzés ideje:
  • 3 műszakos munkarend

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk frissített, szakmai önéletrajzát!

Hasonló pozíciók

Fizikai munka / Szakmunka | Pest megye

Partnerünk a beléptető rendszerek meghatározó piaci szereplője. Átfogó szolgáltatást nyújt a legegyszerűbb beléptető eszközöktől az összetett biztonsági vagy vállalati beléptető- és munkaidő-nyilvántartó rendszerekig. Több évtizede beléptető rendszerek fejlesztésével (szoftver és hardver), gyártásával, forgalmazásával és telepítésével foglalkoznak. Csapatukba keresnek új kollégát az alábbi pozícióba: SZERVIZTECHNIKUS

A hirdetés lejár 27 nap múlva
Fizikai munka / Szakmunka | Budapest

Ügyfelünk több száz bérlakás, valamint kereskedelmi ingatlan tulajdonosa Budapesten. Jelenleg keresik új munkatársukat az alábbi pozícióba: Első sorban olyan szakembert keresnek, akinek villanyszerelő vagy festő végzettsége van, de ha más a szakterülete, akkor is várjuk jelentkezését!

A hirdetés lejár 1 nap múlva
Fizikai munka / Szakmunka | Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Van tapasztalatod lézeres nyomtatók/ fénymásolók szervizelésében? Szerviztechnikus álláslehetőség Miskolc vonzáskörzetében! Partnerünk magyar tulajdonú cég, 1998 óta meghatározó szereplők az irodatechnikai gyártás és értékesítés piacán. Bővülő csapatukba keresünk új kollégát az alábbi pozíció betöltésére MISKOLC vonzáskörzetébe: SZERVIZTECHNIKUS