JUNIOR FOLYAMATMÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye

Munkaterület: Gyártás / Termelés

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Német Kommunikációs/Társalgási szint vagy Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Partnerünk egy stabil, németországi háttérrel rendelkező elektromechanika alkatrészeket gyártó vállalat. Folyamatosan fejlődő, fiatalos csapatuk bővítésére keresünk széles szakmai érdeklődési körrel rendelkező munkatársat

pozícióba.

Feladatok:
  • Meglévő gyártási folyamatok elemzése, optimalizálása, hatékonyság növelése
  • Termék- és folyamatdokumentációk elkészítése
  • Adott termelő részleg technológiájának megismerése, mérnöki oldalról való támogatása
  • Folyamatból eredő problémák megoldása, folyamatfejlesztés
  • Az intézkedések bevezetésében való részvétel és azok felügyelete
  • Aktív részvétel a termelési mutatók javításában és stabilan tartásában
  • Kisebb projektek koordinálása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Kommunikációképes NÉMET vagy ANGOL nyelvtudás
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Előnyök:

  • Gépészmérnök, villamosmérnök, mechatronikai mérnök végzettség
  • 1-2 év gyártási környezetben szerzett tapasztalat
Juttatások, ajánlat:
  • Kiemelkedő szakmai fejlődési lehetőség, változatos projektek
  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria rendszer
  • Mobiltelefon, laptop
  • Képzéseken, oktatásokon való részvétel
Egyéb Információk:
  • Munkavégzés helye: Kunszentmiklós
Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésedet, küldd el a magyar nyelvű szakmai önéletrajzod
a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Gyártás / Termelés | Nógrád megye

Autóiparban dolgoznál? Biztos hátterű vállalatot keresel? Szívesen dolgoznál saját projekteken? Szeretnéd ha javaslataiddal, meglátásaiddal hatással lennél egy cég életére? Egy támogató, motiváló, fejlődést biztosító közösségben képzeled el a jövőd? Ne keress tovább, ez a pozíció Neked szól! Ügyfelünk egy autóipari beszállító cégcsoport része Észak-Magyarország területén. Csapatukba keresünk most új kollégát az alábbi pozíció betöltésére: FOLYAMATMÉRNÖK (Ha érzel magadban kellő motivációt és elhivatottságot, pályakezdőként is jelentkezhetsz!)

A hirdetés lejár 18 nap múlva
Mérnöki / Műszaki területek | Heves megye

Partnerünk, a 100 százalékban magyar tulajdonú vállalat zöldmezős beruházásával hosszútávú munkalehetőséget biztosít munkatársainak az élelmiszer-, gyógyszer- és vegyipar részére előállítandó különböző típusú keményítő, alkohol és takarmány termékek egyedülálló és világszínvonalú technológiával történő gyártásával. Dinamikusan fejlődő szakértő csapatukba keresünk munkatársat az alábbi pozícióba: IRÁNYÍTÁSTECNIKAI ÉS AUTOMATIZÁLÁSI MÉRNÖK

A hirdetés lejár 16 nap múlva