GÉPBEÁLLÍTÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Fizikai munka / Szakmunka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk a világ egyik legnagyobb, magyar tulajdonban lévő, exportra gyártó ipari kerámiát előállító cége. A munkavállalók hosszú távra tervezhetnek, modern környezetben, stabil fizetésért.

Az alábbi pozícióba keresnek új kollégát:

GÉPBEÁLLÍTÓ

Feladatok:

  • Présgépek üzemvitelének biztosítása (átállás, esetenként javítás, megelőző karbantartási tevékenységek)
  • Szerszámcsere, szerszámbeállítás
  • Napi műszaki események pontos dokumentálása
  • Szerszámpróbák végzése
  • Gyártás indítás
  • A termelés technológiai és gyártóeszköz problémáinak megoldása

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • Releváns műszaki végzettség (Középfokú, preferáltan gépész)
  • Automata gyártógép üzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • Önálló problémamegoldó képesség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Juttatások:

  • Kategóriabesorolás szerinti bruttó alapbér + műszak- és túlórapótlékok
  • Jelenléti juttatás
  • Munkába járás támogatása (100% bérlettámogatás vagy céges buszjáratok)
  • Munkatárs ajánlási program: nettó 200.000 Ft
  • Béren kívüli juttatás (SZÉP kártya)
  • Hosszútávú, stabil bejelentett állás

Munkaidő:

Többműszakos munkarend hétfőtől péntekig, 4 havi munkaidőkeretben

Jelenleg 3 műszakban: délelőtt: 06:00 -14:00, délután: 14:00 - 22:00, éjszaka 22:00- 06:00 heti váltásban

Napi 8 órás teljes munkaidőben

Munkavégzés helye:

Pest megye, Budapest déli vonzáskörzete, Sóskúti Ipari Park

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, az alábbi gombra kattintva adhatja le jelentkezését, önéletrajz csatolásával:

Hasonló pozíciók

Fizikai munka / Szakmunka | Országos

Partnerünk Magyarország egyik piacvezető naperőmű fejlesztő- és kivitelező cége. Az ő csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 4 nap múlva