IRODAVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Adminisztráció / Irodai munka

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban vagy Német Középfok szóban és írásban

Megbízónk egy olyan magyar tulajdonban lévő vállalat, akik az Európai Unió vegyiparági kapacitásához magas kvalifikáltságú szerelőipari munkaerőt biztosítanak. Tevékenységi körünkbe tartozik az ipari szerelés, előgyártás és szerelés, szigetelés, valamint a korrózióvédelem.

Budaörsi csapatukba keresik új kollégájukat az alábbi munkakörbe:

IRODAVEZETŐ
Feladatok:
  • Iroda tevékenységének koordinációja, feladatok kiosztása, számonkérése, ellenőrzés
  • Bérek, költségek átutalása, pénztári kifizetése, házipénztár kezelése
  • Statisztikák, kimutatások, táblázatok készítése
  • Számlázás, kinnlevőségek figyelése
  • Egyeztetés a könyveléssel
  • Kapcsolattartás a hatóságokkal, szolgáltatókkal, ügyvédi irodákkal
  • Egyéb a közvetlen felettese által rábízott feladatok
  • Vezetési döntés-előkészítési kimutatások készítése
Elvárások:
  • Közép- vagy felsőfokú gazdasági végzettség
  • Hasonló munkakör ellátásában szerzett 1-2 éves gyakorlat
  • Középfokú angol VAGY német nyelvtudás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány a bejáráshoz
Előny:
  • Irodavezetői munkakörben szerzett tapasztalat
  • Vezetői affinitás
Juttatások:
  • Versenyképes alapbérezés
  • SZÉP Kártya
  • Bejárástámogatás
  • Hosszú távú munkalehetőség, családias légkör
Munkavégzés helye és ideje:
  • Budaörs
  • H-P 9-17:30
Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Asszisztens / Titkár / Titkárnő | Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Megbízónk magyarországi leányvállalata, mely 2008-ban alakult. Cégünk fő profilja a műanyagflakonok gyártása. Megalakulása óta rendkívül dinamikusan fejlődik, ennek következményeként cégünk az alábbi pozícióba keres új munkatársat: TERMELÉSI ASSZISZTENS Műszaki érzékkel rendelkezel, megoldáson gondolkodsz, a folyamatok fejlesztésére törekszel, csapatjátékos vagy, szereted a kihívásokat. Köztünk a helyed!

A hirdetés lejár 3 nap múlva
Asszisztens / Titkár / Titkárnő | Budapest

Pályakezdőként szeretne elhelyezkedni vagy tapasztalt asszisztensként új kihívásokat keres? Szakmai pályafutását egy innovatív orvostechnikai eszközöket fejlesztő és gyártó vállalatnál képzeli el? Szeretne egy professzionális csapathoz csatlakozni? Ha ezekre a kérdésekre IGENNEL válaszolt, akkor pályázza meg a pozíciót! Ügyfelünk közel 70 éves múlttal rendelkező, a világ egyik meghatározó, orvostechnikai készülék gyártója. Közép-Európában kiemelkedő szerepet töltenek be az újszülött-gyógyászati műszerek fejlesztésében, gyártásában, melyet az egész világon értékesítenek. Családias hangulatú kereskedelmi csapatukba keresünk bővítés miatt KÜLKERESKEDELMI ASSZISZTENS kollégát, aki a Kelet- Európai régióért lesz felelős.

A hirdetés lejár 11 nap múlva

Partnerünk több mint 60 éve, tízszeres Magyar Brands díjasként Magyarország elismert, független adószakértői csapata és oktatási intézménye. Megbízható tanácsadója minden gazdálkodó szervezetnek adó, számviteli, munkaügyi szakterületen. A munkatársak folyamatos belső képzésével garantálják ügyfeleik elégedettségét. Kiválóságuknak és tudatos márkaépítésüknek köszönhetően megbízásaik száma folyamatosan nő, ezért bővítik a csapatot, és az alábbi pozícióba keresnek új kollégát:

A hirdetés lejár 14 nap múlva