KÜLKERESKEDELMI ASSZISZTENS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Asszisztens / Titkár / Titkárnő

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam Szakközépiskola Gimnázium

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Pályakezdőként szeretne elhelyezkedni vagy tapasztalt asszisztensként új kihívásokat keres?
Szakmai pályafutását egy innovatív orvostechnikai eszközöket fejlesztő és gyártó vállalatnál képzeli el?
Szeretne egy professzionális csapathoz csatlakozni?

Ha ezekre a kérdésekre IGENNEL válaszolt, akkor pályázza meg a pozíciót!

Ügyfelünk közel 70 éves múlttal rendelkező, a világ egyik meghatározó, orvostechnikai készülék gyártója.

Közép-Európában kiemelkedő szerepet töltenek be az újszülött-gyógyászati műszerek fejlesztésében, gyártásában, melyet az egész világon értékesítenek.

Családias hangulatú kereskedelmi csapatukba keresünk bővítés miatt

kollégát, aki a Kelet- Európai régióért lesz felelős.

FELADATOK:

  • Kereskedelmi folyamatok adminisztratív támogatása: ajánlatok készítése, megrendelések visszaigazolása, kezelése, felügyelete, szállítmányozás, vámkezelés szervezése, dokumentációk előkészítése, nyilvántartások kezelése, külföldi regisztrációhoz szükséges dokumentáció összeállítása, vállalatirányítási rendszerben való adminisztrálás,
  • Marketing feladatok támogatása (katalógusok, szóróanyagok előkészítése, online kampány, weblap felügyelet),
  • Külföldi (Dubai, Moszkva, Düsseldorf stb.) és hazai kiállításokon való részvétel illetve ezek és online megjelenések szervezése,
  • Hivatalos ügyek személyes és online ügyintézése (kamara, konzulátus, nagykövetség stb.),
  • Kapcsolattartás és együttműködés külföldi és belföldi partnerekkel (hazai és külföldi disztribútorokkal, kórházakkal),
  • Kereskedelemi igazgató munkájának közvetlen támogatása.

ELVÁRÁSOK:

  • Min. középfokú végzettség,
  • MS Office (Excel, Word, PowerPoint) programok magabiztos felhasználó szinten történő kezelése,
  • Tárgyalóképes aktív angol nyelvtudás írásban és szóban,
  • Kiváló kapcsolatteremtési és kapcsolattartási képesség, magabiztos fellépés,
  • A cég működésének és a feladatok megismerése után önálló, logikus gondolkodás, igényes megvalósítás.

ELŐNYÖK:

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség,
  • Kereskedelmi, marketing vagy vezetői-támogató munkakörben szerzett szakmai tapasztalat,
  • Kommunikációképes orosz nyelvtudás.

JUTTATÁSOK, AJÁNLAT:

  • Bejelentett munkaszerződés,
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés,
  • Heti 40 óra munkavégzés, rugalmas munkakezdéssel,
  • Stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező vállalat, hosszútávú munkalehetőség,
  • Külföldi kiállításokon történő részvétel,
  • Kiegyensúlyozott munkakörnyezet.

EGYÉB INFORMÁCIÓK:

  • Munkavégzés helye: Budapest IX. kerület
  • Munkaidő: Hétfőtől péntekig napi 8 óra, rugalmas munkakezdéssel, legkésőbb 8:30-tól.

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar és angol nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés / Kereskedelem | Bács-Kiskun megye

Kecskemét vonzáskörzetében található fémipari gyártó cég munkatársat keres az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 22 nap múlva
Logisztika / Szállítmányozás | Pest megye

Magyar tulajdonú világítástechnikával foglalkozó, 30 éve a magyarországi piacon jelenlévő nagykereskedelmi cég budapesti székhelyére keresünk munkatársat IMPORT BESZERZŐ pozícióba.

A hirdetés lejár 23 nap múlva
Értékesítés / Kereskedelem | Pest megye

Megbízónk egy német cégcsoport magyarországi leányvállalata, mely piacvezető a hazai színesfém-forgalmazás területén (réz és ötvözetei). Csapatuk erősítésére, bővítésére munkatársat keresünk MŰSZAKI / KERESKEDELMI REFERENS pozícióba.

A hirdetés lejár 25 nap múlva