JAVA FEJLESZTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Informatika / Telekommunikáció

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Alapfok szóban és írásban

Software fejlesztő cég

JAVA FEJLESZTŐKET

keres kliens (web/mobil) és szerver oldali Java alkalmazások fejlesztésére.

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!
Feladatok:
  • Java alapú alkalmazások fejlesztése
  • Fejlesztői és ETOE tesztelés
Elvárások:
  • Informatikai végzettség
  • Java (Standard) alapszintű ismerete
  • Standard SQL utasítások használata ismerete
  • Kliens oldali technológiák alapszintű ismerete
  • Angol nyelv alapfokú használata
  • Csapatba és önállóan történő munkavégzés
  • Problémamegoldó készség
  • Kreativitás, rugalmasság
Előnyök:
  • 1-3 év Java fejlesztői tapasztalat
  • Web alapú alkalmazásfejlesztésben szerzett tapasztalat (Servlet/JSP/JSF, MVC keretrendszerek)
  • Enterprise Java alkalmazások fejlesztésében szerzett tapasztalat (EJB, JMS)
  • Tervezési minták, modellező nyelvek ismerete (UML)
  • Verziókezelő rendszerek ismerete (SVN/CVS)
Amit a cég kínál:
  • Szakmai fejlődés
  • Home office lehetőség
  • Versenyképes bérezés
Munkavégzés helye:
  • Budapest, XI. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és úgy gondolja, hogy Ön az, akit keresünk, örömmel várjuk magyar nyelvű önéletrajzát.

Hasonló pozíciók

Informatika / Telekommunikáció | Pest megye

Nemzetközi megbízónk fizetéstechnikai megoldásokat nyújtó cég. Digitális megoldásaikkal bankok, kereskedelmi egységek és termelővállalatok között biztosítanak egyfajta fizetésbeli kapcsolatot fizetésbeli kötelezettségeik sikeres teljesítése érdekében. Magyarországi csapatuk bővül, így új kollégát keresünk számukra IMPLEMENTÁCIÓS MÉRNÖK pozícióba, aki a meglévő SmartVista termékük menedzsmentjéért és integrációjáért lenne felelős.

A hirdetés lejár 8 nap múlva

Our partner is a company with an international background who provide technical payment services to their clients on a global level. They aim to connect real-life needs with smart digital solutions, helping their customers in a variety of industries. With the help of their self-developed banking transaction solution, they ensure efficient and secure cash flows for international and domestic companies. There are currently 28 main colleagues working at their headquarters in Budapest, and now we are looking for a new colleague in their expanding team as a SENIOR PL/SQL DEVELOPER FOR PROCESSING SUPPORT.

A hirdetés lejár 31 nap múlva