VÁLLALKOZÁSI ELŐKÉSZÍTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Építőipar / Ingatlan

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk Magyarországon jól ismert, de Európa többi részén is piacvezető légkondicionáló berendezéseket gyártó, és forgalmazó vállalat termékeinek kizárólagos képviseletét tudhatja a magáénak.  Minden klimatizálási igényre tudnak berendezéseket ajánlani partnereik részére, különös tekintettel az ipari technológiai megoldásokra.

Ajánlati előkészítő csapatukba várjuk új munkatársuk jelentkezését

pozícióba.
Feladatok:
  • Beszállítói ajánlatok bekérése, árajánlatok feldolgozása döntéshozatal segítése
  • Megrendelők felé árajánlatok előkészítése
  • Az elnyert munkák műszaki tartalmának feldolgozása, kiértékelése, egyeztetése a felelős műszaki vezetővel, építésvezetővel, logisztikával
  • Új beszállítók és alvállalkozók felkutatása, versenyeztetése
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal, ajánlatok műszaki egyeztetése
  • A megvalósuló rendszerek folyamatos dokumentálása, az átadási dokumentáció elkészítésében való aktív részvététel
  • Kimutatások készítése, terv legyűjtések elkészítése
  • A projekt kivitelezési helyszínén eseti terepfelmérésben való részvétel
  • Műszaki összehasonlító táblázatok elkészítése adott paramétereknek megfelelően
Elvárások:
  • Legalább középfokú épületgépész végzettség
  • Pályakezdő vagy 1-3 éves gyakorlat hasonló pozícióban
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs készség és precizitás iránti elkötelezettség
Előnyt jelent:
  • Angol nyelvtudás
  • Épületgépész felsőfokú diploma
Juttatások:
  • Stabil, megbízható munkahely
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Fiatalos, barátságos légkör
  • Karrierépítés, fejlett üzleti struktúra
  • Versenyképes bérezés + év végi prémium
Munkavégzés helye és ideje:
  • Budapest 11. kerület
  • H-P 8:30-17
Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Építőipar / Ingatlan | Pest megye

Megbízónk Magyarországon jól ismert, de Európa többi részén is piacvezető légkondicionáló berendezéseket gyártó, és forgalmazó vállalat termékeinek kizárólagos képviseletét tudhatja a magáénak. Minden klimatizálási igényre tudnak berendezéseket ajánlani partnereik részére, különös tekintettel az ipari technológiai megoldásokra. Fiatalos csapatukba várjuk új munkatársuk jelentkezését JUNIOR ÉPÜLETÜZEMELTETÉSI MENEDZSER pozícióba.

A hirdetés lejár 1 nap múlva
Értékesítés / Kereskedelem | Pest megye

Megbízónk több mint 30 éves múlttal rendelkező vállalat, akik víz-, gáz-, fűtésszereléshez szükséges anyagok felhasználásával és forgalmazásával foglalkoznak. Zuglói üzletükbe keresik az új munkatársukat ÜZLETI ÉRTÉKESÍTŐ (ÉPÜLETGÉPÉSZET) munkakörbe.

A hirdetés lejár 22 nap múlva