KARBANTARTÓ MÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Jász-Nagykun-Szolnok megye

Munkaterület: Mérnöki / Műszaki területek

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk fő profilja a kukoricafeldolgozás. Vezető szerepet töltenek be a takarmány és élelmiszeripari alapanyagok előállításában. A legmodernebb technológiákkal felszerelt gyárukba keresünk most az alábbi pozíció betöltésére szakembert:

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Helyszíni projektcsapat irányítása és a kivitelezési munkák ellenőrzése
  • Kiviteli tervek és a műszaki dokumentáció elkészítése
  • Irányítástechnikával kapcsolatos karbantartási munkák megszervezése és végrehajtása, majd dokumentálása (Navision)
  • Technológia fejlesztések beüzemelésének támogatása
  • Műszerdiagnosztika (Emerson, E&H)

Téged keresünk, ha:

  • Villamosmérnöki vagy mechatronikai mérnöki végzettséggel rendelkezel
  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalat van a hátad mögött
  • Műszaki angol nyelvtudással rendelkezel
  • Rendelkezel CAD ismeretekkel
  • Képes vagy önállóan dolgozni és csapatot irányítani

Előnyt jelent, ha:

  • A Navision nem ismeretlen a számodra
  • Van Műszaki Ellenőri jogosultságod és rendelkezel kivitelezési tapasztalattal
  • Van B kategóriás jogosítványod

Mit kapsz a munkádért cserébe?

  • Hosszútávú munkalehetőség és szakmai fejlődés
  • Kihívásokkal teli, felelős pozíció
  • Versenyképes alapbér és béren kívüli juttatások
  • Stabil háttérrel rendelkező, a piacon vezető szerepet betöltő munkáltató

Munkavégzés helye: Tiszapüspöki

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed szakmai önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül: