GÉPKEZELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Országos

Munkaterület: Fizikai munka / Szakmunka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk Magyarország egyik piacvezető naperőmű fejlesztő- és kivitelező cége. Az ő csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

GÉPKEZELŐ

Feladatok:

  • Naperőműves kivitelezések közötti gép, anyag mozgatás tehergépkocsival
  • Építkezéseken szállítási és rakodási feladatok, földmunka végzés
  • Menetlevél, fuvardokumentumok és járműkészletek kezelése

Követelmények:

  • Nehézgépkezelői papír
  • Gépjárművezetői Képesítési Igazolvány
  • Gépjárművezetői Kártya (digitális tachográf kártya)
  • "C" kategóriás járművezetői engedély
  • Önállóság és felelősségteljes munkavégzés

Juttatások:

  • Rugalmas munkaidő
  • Szakmai tapasztalathoz illeszkedő bérezés

Munkavégzés helye: Országszerte

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, az alábbi gombra kattintva adhatja le jelentkezését, önéletrajz csatolásával:

Hasonló pozíciók

Fizikai munka / Szakmunka | Pest megye

Partnerünk a világ egyik legnagyobb, magyar tulajdonban lévő, exportra gyártó ipari kerámiát előállító cége. A munkavállalók hosszú távra tervezhetnek, modern környezetben, stabil fizetésért. Az alábbi pozícióba keresnek új kollégát:

A hirdetés lejár 11 nap múlva