MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Pénzügy / Számvitel / Kontrolling

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk egy stabil, családias hangulatú könyvelőiroda.

Ügyfélszámuk növekedése miatt

REGISZTRÁLT MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐ

munkatársat keresnek napi 6-8 órában, azonnali kezdéssel!

Feladatok:
  • Vevő, szállító, bank, pénztár kontírozása, könyvelése
  • Bevallások, statisztikák, éves zárások elkészítése, adatszolgáltatás

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelő végzettség
  • Legalább 3 éves releváns gyakorlat
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Csapatban és önállóan dolgozni tudás
  • Nagyfokú precizitás és megbízhatóság
  • MS Office ismerete

Előnyök:

  • Bérszámfejtési ismeretek
  • RLB program ismerete
  • Azonnali munkakezdés
Juttatások, ajánlat:
  • Versenyképes bérezés
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Stabil hátterű cég
  • Családias hangulatú közösség
Egyéb Információk:
  • Munkavégzés helye: Budapest, XIV. kerület
Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésedet, küldd el a magyar nyelvű önéletrajzod
a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Pénzügy / Számvitel / Kontrolling | Pest megye

Ügyfelünk egy Európa szerte ismert és elismert vetőmag, -és mezőgazdasági ellátó cégcsoport része Magyarországon. A kiszervezett könyvelés felügyeletére, a pénzügyi folyamatok figyelemmel kísérésére keresünk pénzügyi végzettséggel és angol nyelvtudással rendelkező szakembert az alábbi pozícióra: KÖNYVELÉSI SUPERVISOR

A hirdetés lejár 21 nap múlva
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling | Budapest

Partnerünk egy integrált energetikai vállalat, melynek tevékenysége a projektfejlesztéstől, a tervezésen, kivitelezésen, üzemeltetésen át egészen az energiatermelésig terjed. A Társaság fotovoltaikus naperőművekből álló portfóliója a fejlesztés alatt álló erőművekkel együtt meghaladja a 100 MWp névleges kapacitást, mellyel az egyik piaci vezető szereplő a napelemes kiserőművek piacán. Pénzügyi csapatukba keresünk munkatársat az alábbi pozíció betöltésére: MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐ (JUNIOR ÉS SENIOR POZÍCIÓKBA)

A hirdetés lejár 27 nap múlva

Több éves tapasztalattal rendelkezik teljes körű könyvelésben? Kiválóan tud folyamatokat kialakítani? Szeretne végre főkönyvelőként bizonyítani? Akkor itt a remek lehetőség, pályázza meg most ezt a lehetőséget! Partnerünk a világ egyik vezető műszaki szolgáltatásokat nyújtó szervezete, amely több, mint 60 országban van jelen. Most magyarországi leányvállalata keres FŐKÖNYVELŐ munkatársat, azonnali kezdéssel!

A hirdetés lejár 10 nap múlva