VÍZGAZDÁLKODÁSI PROJEKTVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Környezetvédelem / EHS

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnercégünk egyike a Magyarországon jól ismert szakmai-műszaki szolgáltatásokat nyújtó vízgazdálkodási és környezetvédelmi tanácsadó cégeknek. Partnerünk támogatást nyújt a vízgazdálkodás és környezetvédelem területén kormányzati, önkormányzati, ipari megbízóinak.

Szolgáltatásaik magukban foglalják a tudományos és műszaki tanácsadást éppúgy, mint a vízgazdálkodás és a környezetvédelem mérnöki feladatait, kutatás-fejlesztést, tervezést, valamint a projekt előkészítésétől a megvalósításig tartó folyamat különböző fázisainak menedzselését, végrehajtását. Akkreditált mintavételi csoportjuk korszerű eszközökkel felszerelve terepi vizsgálatokat végez.

Csapatuk bővítése céljából munkatársat keresnek

munkakörbe.
Feladatok:
  • Felszíni és felszín alatti vízminőség értékelése,
  • Közreműködés hatásvizsgálatok, környezetvédelmi tanulmányok elkészítésében, laboratóriumi eredmények kiértékelésében,
  • Közreműködés szennyvíz és ivóvíz tisztítási technológiák fejlesztésében, tervezésében.
Elvárások:
  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség mérnöki területen (preferáltan vegyészmérnök, környezetmérnök, bányamérnök vagy építőmérnök)
  • min. 3 éves szakmai tapasztalat felszíni, felszín alatti vízekkel, illetve ivóvíz- szennyvíz technológiával kapcsolatos feladatokban,
  • Önálló munkavégzés,
  • Felhasználói szintű számítógép-kezelői ismeretek.
Előnyök:
  • Angol nyelvtudás,
  • RISC5 kockázatelemző szoftver ismerete.
Juttatások, ajánlat:
  • Biztos munkahely,
  • Változatos feladatok,
  • Részvétel nemzetközi projektekben,
  • Kiemelt bérezés.

Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület.

Munkaidő: Hétfőtől péntekig, rugalmas munkaidő (törzsidő 9 órától 14 óráig).

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra önéletrajzodat a JELENTKEZÉS oldalra kattintva!