AUTOMATA GYÁRTÓSOR GÉPKEZELŐ-KARBANTARTÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Fizikai munka / Szakmunka

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk 1991 óta működő, piacvezető építőipari alapanyag gyártó és forgalmazó vállalat. Sikerük kulcsa a kiváló minőségben előállított termékek mellett a kiemelkedő, célokat elérő munkatársi csapat!

Sóskúti telephelyük bővítése miatt keresnek

kollégákat!

Feladatok:
  • Modern, automatizált gépsor működtetése, kezelése
  • Alapanyag mozgatás, töltés
  • Leállás, meghibásodás esetén gépkarbantartás, javítás

Elvárások:

  • Középfokú, gyengeáram szakirányú (PLC rendszerek) végzettség
  • Automatizálás területén szerzett legalább 3 éves szakmai tapasztalat
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Előnyök:

  • Érvényes targoncavezető jogosítvány, gyakorlat
  • Automata gyártósor kezelői tapasztalat
  • Elektronikus gépkarbantartási tapasztalat
  • Angol nyelv ismeret
Juttatások, ajánlat:
  • Valóban versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások, cafeteria keretet
  • Többféle prémium
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Családias hangulatú, támogató közösség és vezetőség
  • Stabil hátterű cég
Egyéb Információk:
  • Munkavégzés helye: Sóskút, Pest megye
Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésedet, küldd el a magyar nyelvű önéletrajzod
a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Fizikai munka / Szakmunka | Pest megye

Partnerünk 100%-ban magyar tulajdonú dinamikusan fejlődő, már közel 50 fős cég. Fő profiljuk az egyedi szerelőkészülékek, célgépek, ipari robotcellák teljeskörű kivitelezése. Bővülő csapatukba a következő szakembert keressük: MECHANIKUS GÉPÖSSZESZERELŐ

A hirdetés lejár 33 nap múlva
Fizikai munka / Szakmunka | Országos

Partnerünk Magyarország egyik piacvezető naperőmű fejlesztő- és kivitelező cége. Az ő csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 4 nap múlva
Gyártás / Termelés | Budapest

Szeretne egy innovatív vállalat tagja lenni? Jelentkezzen Partnerünk csapatához! Csapatukba keresünk íves és tekercsnyomó GÉPMESTER munkatársakat! Ha gépmesterként dolgozott korábban, felelősségteljes a munkavégzése és nem okoz gondot, ha több műszakos munkarendben kell dolgoznia, Ön az ideális munkatárs!

A hirdetés lejár 5 nap múlva