ÉRTÉKESÍTÉS TÁMOGATÁSI SZAKÉRTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Értékesítés / Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok írásban

Szívesen lennél tagja egy multinacionális múlttal bíró, magyar tulajdonú vállalkozásnak? Fontos számodra a stabilitás? Érdekel az informatikai- és infokommunikációs piac? Partnerünk olyan ügyfelekkel büszkélkedhet, mint a Paksi Atomerőmű, az MVM csoport, a Magyar Nemzeti Bank, a Magyar Honvédség vagy az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság. Csatlakozz Te is csapatukhoz, az alábbi pozícióban:

Ezek lesznek a feladataid:

  • Szenior értékesítő kollégák munkájának támogatása
  • Értékesítési folyamatok kézben tartása, kontrollálása
  • Ajánlatok készítése, adminisztráció

Amit elvárnak tőled a pozíció betöltéséhez:

  • Kereskedelmi és értékesítési tapasztalatok
  • Minimum 3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Ajánlatokban egyszerre figyelj az arculatra, az esztétikumra és a maradéktalan tartalmi megfelelőségre
  • Szerződéses környezetekben otthonosan érzed magad
  • Számviteli, gazdálkodási és kontrolling ismeretek
  • Folyamat menedzsment (ISO alapjai) ismeretek
  • MS Office eszközök magas szintű ismerete
  • Kitartás, terhelhetőség
  • Fejlődésre, tanulásra való nyitottság és elkötelezettség
  • Proaktivitás és kreativitás
  • Pozitív életszemlélet, nyitott személyiség, csapatmunka igénye
  • Középszintű angol nyelvtudás írásban

Előnyt jelent a kiválasztásnál, de nem feltétel:

  • Közbeszerzési eljárások ismerete

Amit a munkádért cserébe kapsz:

  • Stabil, versenyképes alapjövedelem és ösztönző rendszer (éves teljesítményértékeléshez kötött, 2 havi bónusz)
  • Céges telefon, laptop biztosítása
  • Fejlődési, előlépési lehetőség: ügyfélkapcsolati csoport vezetése
  • Tapasztalt, jó hangulatú csapat, ember központú vezetők
  • Home office lehetőség (1 nap/hét alapból engedélyezett)

Munkavégzés helyeBudapest XIII.kerület

Munkaidő: 8:30-17:00

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, az alábbi gombra kattintva adhatod le jelentkezésed, önéletrajz csatolásával:

Hasonló pozíciók

Értékesítés / Kereskedelem | Budapest

Szeretnél sokszínű háttértámogató munkát végezni? Szeretnéd napi szinten használni német nyelvtudásod? Amennyiben a válaszod IGEN, várjuk jelentkezésed! Pályakezdők jelentkezését is várjuk! Partnercégünk több, mint 15 éve foglalkozik online kereskedelemmel egész Európa területén. Termékeiket Európa legnagyobb online piacterein, illetve saját webáruházukban kínálják megrendelésre. Csapat bővítése szempontjából keresik új kollégájukat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 5 nap múlva

Magyarország vezető szárazépítési és szigeteléstechnikai kereskedelmi cége, budapesti telephelyeire ÉRTÉKESÍTÉSI ÜGYINTÉZŐ munkakörbe keres kollégákat. Partnereinknek csak a legjobbat kívánjuk nyújtani mind a termékeink minőségét mind a szolgáltatásaink színvonalát tekintve. Cégünk 100%-ban magyar tulajdonú. Országos hálózatunknak és web áruházainknak köszönhetően teljes lefedettséggel rendelkezünk a magyar piacon.

A hirdetés lejár 8 nap múlva
Értékesítés / Kereskedelem | Győr

Magyarország vezető szárazépítési és szigeteléstechnikai kereskedelmi cége, győri telephelyére ÉRTÉKESÍTÉSI ÜGYINTÉZŐ munkakörbe keres kollégákat.

A hirdetés lejár 28 nap múlva