IT ALKALMAZÁS ÜZEMELTETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Informatika / Telekommunikáció

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola Gimnázium Felsőfokú tanfolyam Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Partnerünk az ország legnagyobb gépjármű logisztikával foglalkozó vállalata - Magyarországon kívül még 11 másik országban vannak jelen szolgáltatásaikkal.
Osztrák hátterű cég, jelenleg több, mint 300 főt foglalkoztatnak.
Bővülő informatikai csapatukba keresünk most szakembert az alábbi pozícióba:

IT ALKALMAZÁS ÜZEMELETETŐ

Feladatok:

  • Rendszerparaméterezések elvégzése az üzleti igények alapján
  • Részvétel az üzleti alkalmazások integrációjában
  • Interfészek létrehozása
  • Event menedzsment, riporting, monitorozás
  • Projektek támogatása
  • Új funkciók és/vagy hibajavítások ellenőrzése
  • Hibajegyek kezelése ticketing rendszerben a meghatározott SLA-k betartása mellett
  • Üzemeltetési dokumentációk írása, kezelése

Elvárások:

  • Középfokú szakirányú végzettség
  • Középfokú angol nyelvismeret (aktív szóban és írásban)
  • Legalább 2 év alkalmazás üzemeltetői tapasztalat magas rendelkezésre állású vagy komplex IT környezetben
  • Valamilyen programozási nyelv ismerete
  • SQL haladó szintű ismerete
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Jó problémamegoldó képesség

Előnyt jelent:

  • Adatintegrációs rendszerek használatával kapcsolatos tapasztalat – Lobster
  • C# ismerete
  • Legalább egy szkriptnyelv ismerete
  • Agilis módszertan ismerete

Amit a kínálnak cserébe:

  • A feladat elvégzéséhez szükséges betanítás és oktatás
  • Stabil céges háttér
  • Versenyképes fizetés
  • Cafetéria, bejárási hozzájárulás
  • Jó csapat
  • Fejlődési lehetőség
  • Változatos munkakör
  • Lehetőség külföldi kollégákkal való kapcsolattartásra
  • Jó csapat

Munkavégzés helye: Budaörs

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed szakmai önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül!

Hasonló pozíciók

Informatika / Telekommunikáció | Országos

Our partner was established in Vecsés in 2012, theirs primary goal is to provide fast and accurate data to their European Customers, always tailored to the customer's needs. They also place significant emphasis on coordinating data traffic between continents. We are looking for a JUNIOR SOFTWARE DEVELOPER to join their team.

A hirdetés lejár 19 nap múlva
Informatika / Telekommunikáció | Budapest

Partnerünk 100 fős magyar tulajdonban lévő vállalat, tevékenysége a gazdaság számos területén végzett piackutatásra, kutatásfejlesztésre, adattárház építésre, adatbányászatra és inkubációra pályázatmenedzsmentre, projektmenedzsmentre, illetve menedzsment tanácsadásra terjed ki. Megbízható, stabil partneri körüknek köszönhetően folyamatosan gyarapítják munkavállalóik és sikeres projektjeik számát. Szereted felügyelni a folyamatokat? Számodra első szempont a valós minőség biztosítása? Fontosnak tartod, hogy valódi értéket képviselj munkáddal? Várunk Téged IT projekt minőségbiztosítási szakértő pozíciónkba!

A hirdetés lejár 14 nap múlva
Informatika / Telekommunikáció | Home office

Our Partner is one of the world’s leading manufacturer of commercial vehicles (heavy lorries, trucks and buses). We are looking for a specialist for the following position in their IT team: