SENIOR JAVA BACKEND FEJLESZTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Baranya megye

Munkaterület: Informatika / Telekommunikáció

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola Gimnázium Felsőfokú tanfolyam Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Ügyfelünk holland tulajdonú vállalat, akik 26 éve alakultak és mentális- , valamint különböző függőségi problémákkal küzdők ellátására specializálódott intézmények számára készítenek teljes körű software csomagot.

A PÉCSI irodát 2008-ban hozták létre ahol a saját fejlesztésű szoftverükbe, az új megoldások implementálása, valamint modernizációja történik.

Jelenleg bővítés miatt keresünk hozzájuk

SENIOR BACKEND FEJLESZTŐ

munkatársat.

Fő felelőssége: A Backend fejlesztő felelős a meglévő termékek „backend”-jének fejlesztésére irányuló javaslatok kidolgozásáért, új termékek fejlesztéséért, valamint a meglévő hibák javításáért.
Feladatok:
  • Funkcionális tervek összehangolása a technológiai lehetőségekkel, Backlog refinement keretében,
  • Ezen véglegesített tervek alapján a feladatok elvégzése,
  • Önálló- és csapatmunka,
  • Szűk keresztmetszetek azonosítása, javítása az alkalmazásban, bug-ok megszűntetése,
  • Többi fejlesztővel-, tesztelővel, PO-val és managerekkel való együttműködés,
  • Aktív részvétel a meetingeken,
  • Junior kollégák támogatása, felügyelete.

Elvárások:
  • Min. középfokú informatikai végzettség,
  • Legalább 5 éves fejlesztési tapasztalat Java területén,
  • SpringBoot ismerete,
  • Hibernate/JPA ismerete,
  • Relációs adatbázis ismerete,
  • GIT ismerete,
  • Scrum/Agile jártasság
  • Angol magabiztos társalgási szintű nyelvtudás (napi munkavégzéshez elengedhetetlen).
Előny:
  • JAVA11/Springboot,
  • Oracle DB/PLSQL,
  • Docker,
  • Kafka,
  • Project Lombok,
  • Postman/SoapUI,
  • Holland nyelv ismerete.

Juttatások, ajánlat:
  • Profi felszerelés, amit a fejlesztő maga választhat (Windows vagy MacOS),
  • Home office lehetőség,
  • Flat structure,
  • Open door policy,
  • Transparency,
  • Karácsonyi ajándék,
  • Kávé, üdítő, snack,
  • Iroda a belvárosban,
  • Jó fej, fiatalos csapat,
  • Bejárási-, parkolási támogatás,
  • Általában évi egy utazás Hollandiába,
  • Plusz szabadnapok: Munkanap áthelyezéskor a szombati munkanap helyett pihenőnap. Mindenkinek a saját születésnapja pihenőnap,
  • Rugalmas munkaidő,
  • Havi bruttó 25.000 Ft általános költségtérítés,
  • Udemy Business lehetőség,
  • Ingyenes nyelvtanfolyam, ha szükséges.

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra angol és magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Informatika / Telekommunikáció | Budapest

Partnerünk egy szoftverfejlesztő középvállalkozás, akik energetikai kereskedelmi rendszerek fejlesztésével foglalkoznak. Szakértő csapatuk folyamatosan bővül, a gáz-és villamosenergia piac legjelentősebb szereplőinek szállítják megoldásaikat itthon, illetve nemzetközi szinten is. Miért izgalmas ez a terület? Mert ebben a szektorban örökké változatos és kihívást jelentős problémák várnak arra, hogy megoldhasd őket - hatalmas adatmennyiségek, összetett adatmodellek, komplex algoritmusok, és persze a magas rendelkezésre állást is biztosítani kell a felhasználók számára! Agilis környezetben működő budapesti csapatukba keresünk most új senior szaktudású kollégát az alábbi pozícióba: FULL STACK JAVA FEJLESZTŐ ( SENIOR VAGY MEDIOR ) A csapatok 4 fejlesztőből, 1 üzleti elemzőből és 1 tesztelőből állnak - a csapatok törekednek az egyszerű megoldásokra, a fő cél a felhasználóbarát energetikai piaci szoftverek fejlesztése alapos tervezéssel és átgondolt kivitelezéssel. Használt technológiák: - Spring Framework (Boot, Cloud, Data, Security), - JPA, Hibernate - JUnit, Mockito - SQL (leginkább Oracle és MySQL), - REST, SOAP, Messaging (Apache Kafka), - Angular, TypeScript Téged keresünk a csapatukba, ha nem riadsz vissza a konténerektől, az elosztott rendszerektől és az adatbázisoktól, nyitott vagy az új technológiákra, törekedsz az egyszerű megoldásokra, követed a Clean Code alapelveit!

A hirdetés lejár 43 nap múlva
Informatika / Telekommunikáció | Országos

Our partner was established in Vecsés in 2012, theirs primary goal is to provide fast and accurate data to their European Customers, always tailored to the customer's needs. They also place significant emphasis on coordinating data traffic between continents. We are looking for a SENIOR SOFTWARE DEVELOPER to join their team.

A hirdetés lejár 28 nap múlva
Informatika / Telekommunikáció | Pest megye

Megbízónk dinamikusan fejlődő szoftverfejlesztő cég. Webes és mobil technológiák szakértői, akikből több, mint 10 év után sem fogyott ki a vágy az új dolgok felfedezése és kipróbálása iránt. Készítenek weboldalt, mobil applikációt, saját terméket. Legyen szó pénzügyi szektort, egészségügyi területet érintő fejlesztésről, vagy akár HR folyamatokat támogató termékről, jól működő rendszereket szállít partnerünk. A megnövekedett megkeresések miatt szeretnék most bővíteni a csapatot egy új kollégával az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 27 nap múlva