PROJEKT MENEDZSER (ÉPÍTÉSZMÉRNÖK/ÉPÍTŐMÉRNÖK)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Építőipar / Ingatlan

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Budapest belvárosának szívében található, nemzetközi hátterű, beruházási tanácsadó cég, hosszú távú munkavégzésre keres munkatársat,

munkakörbe, építési beruházások (bevásárló centrumok, irodaházak, és ipari kivitelezések) megvalósítására.
Feladatok:
  • Építőipari beruházások projekt menedzseri koordinálása a beruházó képviseletében
  • A projekt megvalósításában résztvevő cégek tenderezésének teljeskörű koordinációja, tanácsadás a megbízó részére
  • A megvalósítás folyamán a költség vonatkozású projekt folyamatok követése, együttmüködés a költség menedzserrel
  • Műszaki tanácsadás
  • Egyeztetés a projekt résztvevőkkel, tárgyalások levezetése
  • Projekt folyamatok teljeskörű koordinálása
  • Ütemterv készítése és folyamatos nyomon követése
  • Riportok készítése a megbízó részére
Elvárások:
  • Építőmérnök/építészmérnök végzettség
  • 2-3 év építőipari projekt koordinációs tapasztalat, (pl.: projekt koordinátorként építőipari cégnél, tervezési menedzsment, előkészítőként eltöltött idő kivitelezőnél)
  • Középfokú, aktív angol nyelvtudás (munkavégzés során napi használat)
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
Előny:
  • AutoCad ismerete
Amit a cég kínál:
  • Versenyképes bérezés
  • Modern, exkluzív irodai környezet
  • Izgalmas, kihívást jelentő, magas költségvetésű projektek
  • Szakmai fejlődési lehetőség
Munkavégzés helye: Budapest, V. kerület

Jelentkezéséhez kérjük, küldje el frissített, magyar és angol nyelvű önéletrajzát!

Hasonló pozíciók

Építőipar / Ingatlan | Budapest

Partnerünk komplex beruházás és projektmenedzsment tevékenységük töretlen fejlődésének köszönhetően stabil lábakon áll. Az Európai Unió által finanszírozott beruházások menedzsmentjével foglalkozó professzionális, dinamikusan fejlődő cégcsoport állást hirdet MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ munkakörben. Várjuk műszaki/ mérnöki végzettséggel rendelkező vagy frissen végzett, illetve utolsó éves egyetemi hallgatók jelentkezését!

A hirdetés lejár 19 nap múlva
Építőipar / Ingatlan | Pest megye

Magyar építőipari kivitelezéssel foglalkozó partnerünk tevékenységi köre főként a közbeszerzések területére terjed ki, ezzel párhuzamosan szívesen építenek, felújítanak befektetőknek és magánszemélyeknek egyaránt. Most több új projektjük is nyílik, aminek az élére keresnek új kollégákat ÉPÍTÉSVEZETŐ pozícióba.

A hirdetés lejár 7 nap múlva

Budapest belvárosának szívében található, nemzetközi hátterű, beruházási tanácsadó cég, hosszú távú munkavégzésre keres munkatársat, JUNIOR PROJEKT MENEDZSER (ÉPÍTÉSZMÉRNÖK/ÉPÍTŐMÉRNÖK) munkakörbe, építési beruházások (bevásárló centrumok, irodaházak, és ipari kivitelezések) megvalósítására.

A hirdetés lejár 20 nap múlva