PÉNZÜGYI KOORDINÁTOR

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Pénzügy / Számvitel / Kontrolling

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Jártas vagy a számlakezelésben?

Szeretnél családias környezetben egy támogató csapatban, stabil cégnél elhelyezkedni?

Akkor itt a kiváló lehetőség!

Partnerünk egy ingatlanüzemeltető cég, aki Budapestre keresi új kollégáját

pozícióba.
Feladatok:

  • A cég teljes körű pénzügyi adminisztrációja, ügyintézése,
  • Bejövő és kimenő számlák kezelése, számlázás, utalás előkészítése,
  • A cég eszközeinek aktiválásával kapcsolatos feladatok ellátása,
  • Cash-flow és likviditási terv összeállítása, napi és heti riportok a cégvezetés felé,
  • Üzleti terv és éves beszámoló készítésében aktív részvétel,
  • Házipénztár kezelése,
  • A pénzügyi vezető napi munkájának folyamatos támogatása,
  • Adó és számviteli jogszabályok ismerete, nyomon követése, alkalmazása,
  • Havi, negyedéves és éves kimutatások elkészítése,
  • Hivatalokkal és bérlőkkel való kapcsolattartás,
  • Könyvelési anyag összekészítése, kapcsolattartás a könyvelővel, könyvvizsgálóval,
  • Ügyviteli dokumentációk kezelése, egyéb nyilvántartások vezetése.

Elvárások:

  • Minimum középfokú közgazdasági vagy pénzügyi vagy gazdasági végzettség  (OKJ-s végzettség is megfelelő),
  • Minimum 2 év pénzügyi területen, számlakezelésben szerzett szakmai tapasztalat,
  • Magabiztos MS Office ismeretek (kifejezetten táblázat- és adatbázis kezelés),
  • Kiváló szervező-, problémamegoldó- és priorizáló, valamint kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt,
  • Önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzésre való képesség, ugyanakkor együttműködési készség, csapatmunkában való részvétel,
  • Nyitott, empatikus személyiség,
  • A cég iránti elkötelezettség, pozitív hozzáállás,
  • Terhelhetőség, több feladat párhuzamos kezelésének képessége.

Előnyök:

  • Felsőfokú végzettség,
  • Ingatlanüzemeltető cégnél szerzett pénzügyi tapasztalat.

Juttatások:

  • Versenyképes, bejelentett fizetés,
  • Cafeteria,
  • Fiatalos, támogató csapat,
  • Kihívást jelentő, összetett munkakör,
  • Modern pénzügyi szoftver,
  • Dinamikusan fejlődő cég,
  • Korszerű iroda és munkaeszközök,
  • Családias hangulat,
  • Stabil cég,
  • Hosszútávú munkalehetőség.

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület
  • Munkaidő: Hétfőtől- péntekig napi 8 óra, rugalmas munkakezdéssel (08.00-09.00 óráig).

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Pénzügy / Számvitel / Kontrolling | Pest megye

Partnerünk a K+F piac szereplőinek nyújt innovációs tanácsadást, valamint ehhez kapcsolódóan jogi és pénzügyi háttér támogatást. Sikereik eredményeként szeretnék bővíteni csapatukat PÁLYÁZATÍRÓ/PÉNZÜGYI TANÁCSADÓ pozícióba.

A hirdetés lejár 6 nap múlva

Megbízónk immár több, mint 40 éve gyárt Ausztriában innovatív nyílászárókat. Mára Közép-Európa egyik piacvezetője az ablakok-ajtók és árnyékolók területén. A saját fejlesztésű ablak- és ajtórendszereknél nagy hangsúlyt kap mind a magas szintű technikai kivitelezés, mind a dizájn. Csapatukba keresünk most új munkatársat JUNIOR KÖNYVELŐ pozícióba.

A hirdetés lejár 17 nap múlva