KORMÁNYZATI ÜGYFÉLMENEDZSER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Értékesítés / Kereskedelem

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Az IT-termékek közvetlen értékesítésének és a rendszerházak kínálta átfogó szolgáltatásoknak a kombinációjával Megbízónk a közép- és nagyvállalatok, illetve a közigazgatási ügyfelek erős partnere. A Németországban, Ausztriában és Svájcban található 75 rendszerházzal és Európa 14 országának IT-kereskedelmi társaságaival igyekeznek a lehető legközelebb lenni ügyfeleikhez.

Magyarországi irodájukba keresik új munkatársukat az alábbi munkakörbe:

Feladataid lesznek:
  • IT termékek és szolgáltatások értékesítése közigazgatási ügyfelek részére
  • Árajánlatok elkészítése, megrendelések kezelése
  • Új együttműködési lehetőségek kidolgozása és menedzselése
  • Ügyfél portfólió bővítése, új ügyfelekkel való kapcsolatfelvétel
Amiből nem tudnak engedni:
  • Középfokú végzettség
  • Min. 2-3 éves IT értékesítési tapasztalat állami/ kormányzati ügyfelek részére
  • Angol társalgási szintű nyelvtudás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
Juttatások:
  • Stabil, multinacionális vállalati háttér
  • Szakmai fejlődés támogatása
  • Bejárástámogatás
  • Negyedéves prémium
  • Alapbér + árrés alapú jutalék
Munkavégzés helye:
  • Budapest III. kerület
Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Oktatás / Tudományos tevékenység | Győr-Moson-Sopron megye

Nagy múltú Nyelviskola soproni iskolájába keresünk tanfolyamainak értékesítésére új munkatársat. OKTATÁSSZERVEZŐ-ÉRTÉKESÍTŐ pozícióba. GYŐR-SOPRON-SZOMBATHELY-ONLINE

A hirdetés lejár 19 nap múlva