SENIOR KÖNYVELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye

Munkaterület: Pénzügy / Számvitel / Kontrolling

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk több évtizedes tapasztalattal rendelkezik a kármentesítés, hulladékgazdálkodás minden szegmensében. A vállalatcsoport kiváló szakértelemmel és műszaki háttérrel rendelkezik a környezetvédelmi szempontból kifogástalan megoldásokhoz. Jelenleg, nyugdíjba vonuló kolléga helyére, az alábbi pozícióba keresnek új munkatársat:

Főbb feladatok:

  • A cégcsoporthoz tartozó cégek teljes körű könyvelése
  • Éves beszámolók, adóbevallások, bejelentések, önellenőrzések elkészítése
  • Adókkal kapcsolatos könyvelések, feladások elkészítése, adófolyószámlák egyeztetése
  • Havi, negyedéves, és éves zárási feladatok ellátása
  • Beszámolók, riportok, és egyéb jelentések készítése.
  • Könyvvizsgálatokon történő aktív részvétel
  • Adóvizsgálatban történő közreműködés
  • Főkönyvelő munkájának támogatása

Elvárásaink:

  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség pénzügyi/számviteli szakon vagy Mérlegképes könyvelő képesítés
  • Minimum 3 éves könyvelői tapasztalat
  • Adózási és számviteli szabályok naprakész ismerete
  • Magas szintű számítógépes felhasználói ismeretek

Előnyt jelent:

  • Cégek teljes körű könyvelésében szerzett tapasztalat
  • Adószakértői, adótanácsadói szakképesítés és tapasztalat
  • Integrált vállalatirányítási rendszerek (Navision) ismerete

Szükséges készségek:

  • Megbízható, felelősségteljes munkavégzés
  • Precizitás, alaposság
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Kiváló kommunikációs, információ-átadási készség

Amit kínálunk:

  • Színvonalas, barátságos munkakörnyezet
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Összetartó csapat
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Tata

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, az alábbi gombra kattintva adhatja le jelentkezését, önéletrajz csatolásával:

Hasonló pozíciók

Pénzügy / Számvitel / Kontrolling | Pest megye

Ügyfelünk egy Európa szerte ismert és elismert vetőmag, -és mezőgazdasági ellátó cégcsoport része Magyarországon. A kiszervezett könyvelés felügyeletére, a pénzügyi folyamatok figyelemmel kísérésére keresünk pénzügyi végzettséggel és angol nyelvtudással rendelkező szakembert az alábbi pozícióra: KÖNYVELÉSI SUPERVISOR

A hirdetés lejár 18 nap múlva
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling | Budapest

Partnerünk egy integrált energetikai vállalat, melynek tevékenysége a projektfejlesztéstől, a tervezésen, kivitelezésen, üzemeltetésen át egészen az energiatermelésig terjed. A Társaság fotovoltaikus naperőművekből álló portfóliója a fejlesztés alatt álló erőművekkel együtt meghaladja a 100 MWp névleges kapacitást, mellyel az egyik piaci vezető szereplő a napelemes kiserőművek piacán. Pénzügyi csapatukba keresünk munkatársat az alábbi pozíció betöltésére: MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐ (JUNIOR ÉS SENIOR POZÍCIÓKBA)

A hirdetés lejár 24 nap múlva

Több éves tapasztalattal rendelkezik teljes körű könyvelésben? Kiválóan tud folyamatokat kialakítani? Szeretne végre főkönyvelőként bizonyítani? Akkor itt a remek lehetőség, pályázza meg most ezt a lehetőséget! Partnerünk a világ egyik vezető műszaki szolgáltatásokat nyújtó szervezete, amely több, mint 60 országban van jelen. Most magyarországi leányvállalata keres FŐKÖNYVELŐ munkatársat, azonnali kezdéssel!

A hirdetés lejár 7 nap múlva