SENIOR DISZPÉCSER ÉS FUVARSZERVEZŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Logisztika / Szállítmányozás

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Német Felsőfok szóban és írásban

Szeretné anyanyelvi környezetben kamatoztatni német tudását?

Olyan lehetőséget keres, ahol egy nemzetközi fuvarozó cég logisztikai csapatában dolgozhat?

Ebben az estben ez a lehetőség Önnek szól!

Magyar tulajdonú szállítmányozási cégcsoport keres határozott fellépésű, tapasztalt munkatársat

 SENIOR FUVARSZERVEZŐ munkakakörbe.

Feladatok:

  • A logisztikai terület, valamint a teljes ügyviteli adminisztráció támogatása,
  • A logisztikai területhez kötődő kontrolling feladatok, a cash flow és likviditási tervezés koordinálása,
  • A cégvezető által kitűzött vállalati célok megvalósítása,
  • Napi és heti riportolás a cégvezetés felé,
  • A meglévő operációs és működési struktúra felülvizsgálata, annak fejlesztése, a folyamatok optimalizálása,
  • Vállalatirányítási rendszer bevezetése,
  • Diszpécseri, kontrolling feladatok ellátása
  • Szállítások szervezése, lebonyolítása, éjszakai áruterítés koordinálása,
  • Eredményes költséggazdálkodás, a hatékonyság növelése, költségcsökkentési intézkedések megvalósítása,
  • Részvétel a számlázási folyamatokban,
  • Munkatársak felvétele.

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség,
  • Min. 3 éves tapasztalat fuvarszervezés vagy szállítmányozási területen,
  • Min. 1 éves vezetői tapasztalat kisebb csapat vezetésében,
  • Magabiztos NÉMET nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt,
  • MS Office felhasználói szintű ismerete,
  • Kiemelkedő problémamegoldó és kommunikációs készség,
  • Magas fokú terhelhetőség,
  • Utazási hajlandóság
  • "B" kategóriás jogosítvány megléte.

Előnyök:

  • Felsőfokú német nyelvtudás,
  • Angol nyelvtudás,
  • Logisztikai szakirányú végzettség,
  • Logisztikai piac ismerete.

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes munkabér,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Fiatalos csapat.

Munkavégzés helyeBudapest, XXIII. kerület.

Munkaidő: Váltakozó (műszakrend beosztás szerinti)

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra német és magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Logisztika / Szállítmányozás | Budapest

Szeretne részt venni a világ egyik legnagyobb szállítmányozási és logisztikai vállalatának munkájában? Szívesen csatlakozna egy dinamikusan fejlődő nemzetközi csapathoz? Pozitív szemléletű és szeret szervezni? Itt a lehetőség, hogy egy profi csapat vezetését végezze! Ügyfelünk globális szállítmányozó és logisztikai szolgáltató cég, a szállítmányozás kombinációinak és logisztikai megoldásainak széles skáláját nyújtja Megbízóik részére. Ma több mint 50 országban képviseltetik magukat saját kirendeltséggel, és több min 19.000 munkatársat foglalkoztatnak. A rohamosan fejlődő és növekvő vállalat sikerének egyik záloga, hogy nagy szállítmányozói múlttal, kiterjedt hálózattal, komoly referenciákkal és megfelelő tapasztalattal rendelkeznek. A cég sikerének másik záloga az ütőképes fuvarszervezői csapat, amelynek bővítéséhez most új munkatársat keresünk. A pozíció megnevezése: SENIOR FUVARSZERVEZÉSI CSOPORTVEZETŐ

A hirdetés lejár 51 nap múlva

Partnerünk innovatív szolgáltatásokat nyújt optimalizált logisztikai megoldások fejlesztésével és alkalmazásával. Több mint 15 leányvállalattal működnek együtt. A folyamatos szervezeti fejlődés érdekében olyan munkatársakat keresünk, akik hozzájárulnak a vállalat jövőbeli sikeréhez. Bővülő csapatukba keresünk a következő pozícióba szakembert:

A hirdetés lejár 25 nap múlva
Adminisztráció / Irodai munka | Bács-Kiskun megye

Magas szinten beszélsz németül és szeretnél egy stabil cégnél kamatoztatni a nyelvtudásodat? Szeretsz emberekkel kommunikálni és szívesen dolgoznál egy pörgős munkakörben? Amennyiben a kérdésekre IGEN a válaszod, ez a lehetőség Neked szól! Partnerünk darált szalma gyártásával és forgalmazásával foglalkozó, biztos hátterű feldolgozóipari vállalat. Jelenleg új munkatársat keresnek az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 29 nap múlva