MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Építőipar / Ingatlan

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk komplex beruházás és projektmenedzsment tevékenységük töretlen fejlődésének köszönhetően stabil lábakon áll.

Az Európai Unió által finanszírozott beruházások menedzsmentjével foglalkozó professzionális, dinamikusan fejlődő cégcsoport állást hirdet

munkakörben.

Várjuk műszaki/ mérnöki végzettséggel rendelkező vagy frissen végzett, illetve utolsó éves egyetemi hallgatók jelentkezését!

Feladatok:

  • felmérések ellenőrzése, készítése építési beruházások esetében
  • kimutatások készítése
  • tervdokumentációk ellenőrzése
  • dokumentumok rendszerezése, ellenőrzése
  • építési folyamatokban való részvétel, helyszíni bejárások
  • Kivitelezőkkel és Megrendelőkkel kapcsolattartás

Kritériumok:

  • jelentősebb szabványok ismerete
  • építési technológiák ismerete
  • Microsoft Office ismerete (Excel, Word)
  • kreatív, gyakorlatias, önálló munkavégzésre alkalmas

Előnyben részesítjük:

  • kivitelezésben szerzett tapasztalatok
  • építési Normagyűjtemény ismerete
  • TERC költségvetés készítő ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű teljes munkaidős szerződés
  • rugalmas munkaidő, modern munkafeltételek és munkakörnyezet
  • stabil hátterű magyar tulajdonú középvállalkozás
  • versenyképes fizetés, teljesítmény alapján egyéb juttatások
  • szakmai előmenetel szervezeten belül
  • összetartó, támogató, fiatalos és folyamatosan fejlődő csapat

Munkavégzés helye: Budapest XI. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, az alábbi gombra kattintva adhatja le jelentkezését, önéletrajz csatolásával:

Hasonló pozíciók

Építőipar / Ingatlan | Budapest

Budapest belvárosának szívében található, nemzetközi hátterű, beruházási tanácsadó cég, hosszú távú munkavégzésre keres munkatársat, PROJEKT MENEDZSER (ÉPÍTÉSZMÉRNÖK/ÉPÍTŐMÉRNÖK) munkakörbe, építési beruházások (bevásárló centrumok, irodaházak, és ipari kivitelezések) megvalósítására.

A hirdetés lejár 17 nap múlva
Építőipar / Ingatlan | Pest megye

Magyar építőipari kivitelezéssel foglalkozó partnerünk tevékenységi köre főként a közbeszerzések területére terjed ki, ezzel párhuzamosan szívesen építenek, felújítanak befektetőknek és magánszemélyeknek egyaránt. Most több új projektjük is nyílik, aminek az élére keresnek új kollégákat ÉPÍTÉSVEZETŐ pozícióba.

A hirdetés lejár 4 nap múlva

Budapest belvárosának szívében található, nemzetközi hátterű, beruházási tanácsadó cég, hosszú távú munkavégzésre keres munkatársat, JUNIOR PROJEKT MENEDZSER (ÉPÍTÉSZMÉRNÖK/ÉPÍTŐMÉRNÖK) munkakörbe, építési beruházások (bevásárló centrumok, irodaházak, és ipari kivitelezések) megvalósítására.