VEGYIPARI TECHNIKUS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Gyártás / Termelés

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás:

Megbízónk több, mint 12 éves hazai és 30 évre visszanyúló nemzetközi tapasztalattal rendelkező multinacionális vállalat.Elkötelezett híve a hazai élelmiszerbiztonság és élelmiszerminőség fejlesztésének, ezért  a lehető legszélesebb portfóliót biztosítja az élelmiszerek és takarmányok laboratóriumi vizsgálatához.

ELISA kitekre, normális PCR-re és klinikai PCR-re szakosodott csoportjaikba keresik kollégáikat

munkakörbe.
Feladatok:
  • Oldatok, pufferek, reagensek gyártása az előírt technológiai és műveleti utasításoknak megfelelően
  • A gyártáshoz és minőségellenőrzéshez szükséges készülékek kalibrálása, kezelése a vonatkozó utasítások szerint
  • Félkész és késztermékek minőségellenőrzése, mérésekhez kapcsolódó számítások elvégzése
  • Gyártással kapcsolatos dokumentumok folyamatos vezetése
  • A termelés támogatása, gyártási problémák kivizsgálásában való részvétel
Elvárások:
  • Szakirányú, középfokú vegyipari végzettség
  • Legalább 2 év laboratóriumi vagy analitikai területen szerzett tapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Precíz, önálló munkavégzés
Előnyt jelentene:
  • ELISA, PCR fejlesztési, gyártási vagy felhasználói tapasztalat
  • Tapasztalat fehérje tisztítási módszerek alkalmazásában
  • ISO/GMP munkakörnyezetben szerzett tapasztalat
  • Ipari termelési tapasztalat
  • Angol alapfokú nyelvtudás
Amit a cég kínál:
  • Multinacionális környezet, stabil munkalehetőség
  • Izgalmas munkafolyamatokban való részvétel
  • Alapfizetés
  • Bejárástámogatás
Munkavégzés helye és ideje:
  • Budapest 4. kerület
  • H-P 8:30 – 17:00
Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Vegyipar / Gyógyszeripar | Komárom-Esztergom megye

Megbízónk Európa egyik legnagyobb veszélyes hulladékkezelő vállalata, aki három gyógyszergyár, illetve Komárom-Esztergom megye ipari hulladékainak ártalmatlanításával foglalkozik. Nyolc fős csapatuk élére keresik új munkatársukat az alábbi munkakörbe: LABORVEZETŐ Kezdetben határozott idejű szerződéssel, majd határozatlan időre történő megállapodással.

A hirdetés lejár 3 nap múlva