MARKETING MANAGER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Marketing / PR / Média

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Felsőfok szóban és írásban vagy Angol Tárgyalási szint

Nemzetközi háttérrel rendelkező partnerünk piacvezető a fűszerfeldolgozásban és értékesítésben. Marketing csapatuk élére keresünk az alábbi pozíció betöltésére szakembert:

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Éves marketing terv és budget összeállítása
  • Aktív részvétel a marketing stratégia kidolgozásában és végrehajtásában
  • Szoros együttműködés a cég osztrák központjával és a kereskedelmi területtel
  • ATL és BTL kampányok megtervezése, koordinálása és végrehajtása
  • Online kampányok kidolgozása
  • Webes és közösségi médiafelületek kezelése, nyomon követése
  • NPD folyamatban való aktív részvétel és folyamatos nyomon követés – a termék bevezetések koordinálása
  • Kutatások, elemzések készítése ( Nielsen adatok alapján )
  • Havi beszámolók, riportok, prezentációk elkészítése
  • Adatbázisok fejlesztése és a kereskedelmi osztály trade marketing támogatása
  • POS anyagok gyártása, nyilvántartása, kezelése
  • Kapcsolattartás külső beszállítókkal
  • Folyamatos piacfigyelés, elemzés, új üzleti lehetőségek és megoldások keresése

Te vagy a megfelelő jelölt a pozícióra, ha:

  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • Minimum 5-7 éves szakmai tapasztalatod van
  • Analitikus szemléletmóddal rendelkezel
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudással rendelkezel, a német nyelvtudásod előnyt jelent
  • Képes vagy egyszerre több projektet menedzselni
  • Kiváló kommunikációs- és szervezőkészséggel rendelkezel

Mit kapsz a munkádért cserébe?

  • Teljesítményalapú bónusz ( 13. havi fizetésnek felel meg ) a kimagasló alapfizetés mellett
  • Céges autó privát használatra is
  • Felelősségteljes, önálló munka
  • Hosszútávú lehetőség egy stabil háttérrel rendelkező cégnél

Munkavégzés helye: Törökbálint

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed szakmai önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül:

Hasonló pozíciók

Marketing / PR / Média | Budapest

Senior account managerként dolgozol jelenleg egy kreatív / integrált ügynökségnél, és előrelépésre vágysz? Szívesen folytatnád karriered egy családias létszámú, digitális ügynökségnél? Úgy érzed, erőteljes vezetői kompetenciákkal rendelkezel, így könnyedén tudnál irányítani egy kisebb csapatot? Emellett az angol nyelvű kapcsolattartás, prezentálás sem okoz gondot számodra? Amennyiben minden kérdésre igennel feleltél, jelentkezz, hiszen téged keresünk Megbízónk számára! Partnerünk egy családias létszámú, digitális ügynökség, amely közel 20 éve jelen van a piacon. Csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozíció betöltésére: ÜGYFÉLKAPCSOLATI VEZETŐ

A hirdetés lejár 39 nap múlva