ÜZLETVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Munkaterület: Értékesítés / Kereskedelem

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Nagykereskedelmi területen működő, magyarországi nagyvállalat az alábbi pozícióba keres munkatársat:

ÜZLETVEZETŐ

Feladataid:

  • Az áruház zavartalan működésének biztosítása
  • 20 – 25 fős csapat irányítása, motiválása
  • Aktív részvétel az áruházi munkafolyamatokban (értékesítés, partnerek látogatása)
  • Folyamatok és feladatok delegálása és azok megvalósításának visszaellenőrzése
  • Munkáltatói jogkör gyakorlása, aktív részvétel a toborzási folyamatokban
  • Kereskedelmi partnerekkel történő kapcsolattartás
  • Statisztikák, jelentések készítése a felsővezetés számára
Profilod:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Kereskedelmi területen szerzett legalább 3 éves vezetői tapasztalat
  • Tulajdonosi szemlélet
  • Vásárlóközpontú hozzáállás
  • MS Office programcsalád ismerete
Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomagot, amit az interjún részletezünk is Neked
  • Válsághelyzetben is stabil munkahelyet
  • Kihívásokban gazdag, változatos munkakört
  • Kiszámítható, tervezhető munkaidőt
  • Személyre szabott betanulási programot, hogy megfelelő alapokkal kezd új karrieredet

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, az alábbi gombra kattintva adhatod le jelentkezésed, az önéletrajz csatolásával:

Hasonló pozíciók

Értékesítés / Kereskedelem | Országos

Ha rendelkezel több éves értékesítési tapasztalattal és szeretnél napjainkban hasznos és kelendő termékekkel üzletelni, ÉLJ A LEHETŐSÉGGEL ! Partnerünk klíma és légtechnikai gépek forgalmazásával foglalkozik, több évtizedes szakmai tapasztalattal jelentős piaci előnyre tettek szert. A lelkes, elhivatott mérnökcsapat célja az, hogy egy olyan egyedi koncepciót és irányvonalat alakítson ki a piacon, amely egyedülálló gondolkodásmódot képvisel, mellyel nemcsak gépeket, termékeket, hanem egyedi megoldásokat és szolgáltatásokat is kínálnak Ügyfeleiknek. Svéd hőszivattyúk értékesítésére Nyugat -Magyarország régióba TERÜLETI ÉRTÉKESÍTŐT keresünk.

A hirdetés lejár 13 nap múlva
Értékesítés / Kereskedelem | Békés megye

Partnerünk már több mint 30 éve foglalkozik mezőgazdasági gépek forgalmazásával, pótalkatrész ellátással, valamint az értékesített gépek teljes körű szervizelésével. 1989 óta ismert és elismert szolgáltató partnere a mezőgazdasági termelőknek. A cég ügyfelei közé tartoznak a nagy és közepes méretű gazdaságok, valamint a családi gazdálkodók és az őstermelők is. Professzionális értékesítő csapatukba keresünk munkatársat Békés és Csongrád megye területére MEZŐGAZDASÁGI GÉPÉRTÉKESÍTŐ

A hirdetés lejár 19 nap múlva
Értékesítés / Kereskedelem | Heves megye

Partnerünk már több mint 30 éve foglalkozik mezőgazdasági gépek forgalmazásával, pótalkatrész ellátással, valamint az értékesített gépek teljes körű szervizelésével. 1989 óta ismert és elismert szolgáltató partnere a mezőgazdasági termelőknek. A cég ügyfelei közé tartoznak a nagy és közepes méretű gazdaságok, valamint a családi gazdálkodók és az őstermelők is. Professzionális értékesítő csapatukba keresünk munkatársat Heves és Szolnok területére MEZŐGAZDASÁGI GÉPÉRTÉKESÍTŐ