VEGYIANYAG BESZERZŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Veszprém megye

Munkaterület: Vegyipar / Gyógyszeripar

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk Európa egyik vezető komplex növényvédőszer bérmunka partnere. A folyamatosan fejlődő és bővülő nagyvállalatukhoz keresnek hosszú távra
megbízható, precíz kollégát az alábbi pozícióra:

Feladatok:

  • Növényvédőszer gyártáshoz szükséges alapanyagok / vegyi anyagok beszerzése
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Új beszállítói források felkutatása
  • Beszerzési stratégia meghatározása
  • Megtakarítási lehetőségek kidolgozása
  • Beszállítók értékelése
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal

Elvárásaink:

  • Minimum középfokú vegyipari végzettség (előny: felsőfokú vegyész képzettség)
  • 2-3 év beszerzői tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • MS Office alkalmazások felhasználói ismerete (Excel, Word)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Kiemelkedő juttatási csomagunk: CAFETERIA keretrendszer (több választható elemmel)
  • Vállalati- és egyéni teljesítménytől függő éves prémium és Munkavállalói Résztulajdonosi Programban való részvétel (osztalék)
  • Bejárás támogatása (100%)
  • 1 éves munkaviszony után egyéb juttatások

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, az alábbi gombra kattintva tud jelentkezni, angol/magyar önéletrajzával és motivációs levelével:

Hasonló pozíciók

Logisztika / Szállítmányozás | Heves megye

Our Partner is a German-owned manufacturing company located in Gyöngyös. The Company sells the products all over the world through its parent company, mostly in the European Union, which are seamlessly integrated into many areas of life as inductive components: life and fire protection in the industrial and household sectors, energy, transport, renewable energy and electric car market. We are looking for a specialist for the following position in their expanding team:

A hirdetés lejár 8 nap múlva
Logisztika / Szállítmányozás | Budapest

Our Partner is a world-leading group of Lifting Businesses™, serving a broad range of customers. They are truly a global company with 16,000 employees at 600 locations in 50 countries. For over 80 years, they have been dedicated to improve the efficiency and performance of businesses in all types of industries. They believe that sustainable growth is a result of a strong responsible performance. They are looking for their future GLOBAL CATEGORY MANAGER (STEEL STRUCTURES).

A hirdetés lejár 13 nap múlva
Logisztika / Szállítmányozás | Pest megye

Megbízónk a magyar dízelmotoros áramfejlesztők piacának egyik kiemelkedő szereplője, akik aggregátorok telepítésének a tervezésével foglalkoznak komplett gépészeti- és villamos kivitelezésekhez. Csapatukba keresik új kollégájukat a következő munkakör betöltésére: RAKTÁROZÁSI SPECIALISTA

A hirdetés lejár 7 nap múlva