VEVŐ KAPCSOLATTARTÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Nógrád megye Pest megye Budapest

Munkaterület: Logisztika / Szállítmányozás

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Az amerikai Enbi Csoport magyarországi leányvállalata, mely vezető szerepet tölt be az irodai gépek, másolók, faxok, nyomtatók, valamint bankjegykezelő berendezésekhez szükséges gumiipari termékek; valamint a megújuló energiaforrások hőtároló rendszereinek szigetelésének gyártásában,
az alábbi pozícióba keres munkatársat:

VEVŐ KAPCSOLATTARTÓ (Nógrád megye, Rétság)
Feladatok:
  • Ügyfélmegrendelések, kimenő szállítmányok és vevőszámlák operatív kezelése
  • Az ügyfelek professzionális kezelése, az adatbázis naprakész tartása
  • Napi együttműködés a termeléstervezéssel és  a termeléssel
  • Felelős az ügyfélszolgálati kulcsmutatók teljesüléséért, elemzéséért és a statisztikai módszerekkel történő jelentésekért
  • Napi beszámolás a globális értékesítési igazgatónak
  • Részvétel a belső és külső auditokban

Elvárásaink:
  • Főiskolai/egyetemi diploma lehetőség szerint kereskedelmi, közgazdasági vagy mérnöki végzettség
  • Legalább 3- 5 év tapasztalat logisztikai területen
  • Folyamatosan fejlesztő hozzáállás, jó problémamegoldó képesség, magabiztos kommunikáció
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Előny:
  • Német nyelvtudás

Amit ajánlunk, egy részletes betanítás után:
  • Önálló, érdekes munka
  • Teljesítményarányos bérezés
  • Jó munkahelyi légkör egy motivált és barátságos csapattal

Munkavégzés helye:
  • Rétság (Nógrád megye)

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra csak angol nyelvű önéletrajzodat  a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Logisztika / Szállítmányozás | Országos

A hirdetés lejár 33 nap múlva