INSIDE SALES MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Értékesítés / Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Dolgoztál már minimum 1 évet belső értékesítő vagy értékesítés támogató munkakörben?
Szeretnél multinacionális környezetben, mégis családias, fiatalos csapatban dolgozni, ahol a fejlődésedre figyelmet fordítanak?

Akkor ne maradj le a lehetőségről, jelentkezz holland tulajdonú acélcső kereskedelemmel foglalkozó Partnerünkhöz

pozícióba.

A vállalat acélcsövekre, valamint cső- és zártszelvény-alkalmazásokra szakosodott nemzetközi forgalmazó vállalat, legfőbb tevékenységét az acélcsövek és az azokhoz kapcsolódó termékek kereskedelme képezi. A cégcsoportnak közel száz telephelye van szerte a világon.

Feladatok:

  • Értékesítők munkájának támogatása,
  • Vevői rendelések, keretszerződések rögzítése és folyamatos nyomon követése az informatikai rendszerben (SAP),
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal (logisztika, beszerzés, pénzügy),
  • Vevői árajánlatok intézése, keretszerződések előkészítése,
  • Az ajánlatok nyomon követése, partnerkapcsolatok fejlesztése.

Elvárások:

  • Legalább középfokú műszaki és/vagy kereskedelmi végzettség,
  • Magas szintű számítógépes felhasználói ismeretek (különösen Excel),
  • Pontos, precíz munkavégzés,
  • Középfokú angol nyelvismeret, mindennapos használatban szükséges.

Előnyök:

  • Acél alapanyagok ismerete (rozsdamentes és szénacél),
  • Acéltermékek ismerete (cső, rúd, profil, zártszelvény),
  • Értékesítési területen szerzett szakmai tapasztalat.

Juttatások:

  • Versenyképes juttatási csomag és bejelentett bér,
  • Mobiltelefon,
  • Bejárási támogatás,
  • Multinacionális környezet, mégis családias hangulat,
  • Tőkeerős, megbízható nemzetközi cég,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Képzések, továbbképzések, fejlesztések, külföldi partnerek látogatásának lehetősége,
  • Fiatal, összeszokott, dinamikus csapat,
  • Kulturált munkakörülmények,
  • Közvetlen gyártói kapcsolatok adta tapasztalatszerzési lehetőség.

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Budapest, 18. kerület.
  • Munkaidő: Hétfőtől - péntekig 8.00-16.30 óráig.

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés / Kereskedelem | Budapest

Szívesen dolgoznál egy stabil hátterű, családias létszámú, épületgépészeti vállalatnál, akik kiváló minőségű forgalmazott termékeikkel a piac meghatározó szereplői? Olyan pozíciót keresel, amelyben komplex, izgalmas értékesítési feladatokat láthatsz el napi szinten? Szeretnéd, ha valóban versenyképes juttatási csomagot vihetnél haza a hónap végén? Amennyiben minden kérdésre igennel feleltél, ne habozz, jelentkezz a pozícióra, hiszen a Megbízónk már nagyon várja, hogy a csapata új tagja legyél, mint: ÉRTÉKESÍTŐ (ÉPÜLETGÉPÉSZETI TERÜLET)

A hirdetés lejár 36 nap múlva
Értékesítés / Kereskedelem | Országos

Megbízónk egy magyar tulajdonban lévő, logisztikai és árufuvarozási szolgáltatást nyújtó vállalat. Csapatuk bővülése céljából keresünk most szakembert az alábbi pozíció betöltésére: