IMPORT BESZEREZŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Logisztika / Szállítmányozás

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

 Pályakezdőként még nem sikerült elhelyezkedned? Ha jó az angol nyelvtudásod és szívesen dolgoznál beszerzőként, akkor Itt a lehetőség!

Partnerünk magyar tulajdonú, 27 éve stabilan működő, kötőelemekkel foglalkozó cég, ahol minden egyes munkatárs érdekelt a cég és a saját fejlődésében, a hatékony működésében. Ha munkádat  hosszútávon jól, ügyesen, önállóan végzed, munkavégzésedet jutalmazzák, előrelépési lehetőséget is biztosítanak.

Csavarforgalmazás terén a rozsdamentes és a saválló ipari kötőelemek specialistái várják új kollégájukat

IMPORT BESZERZŐ

pozícióba. Legyél TE a kiválasztott!

Feladatok:

  • Beszállítói ajánlatok bekérése,
  • Szállítói rendelések előkészítése,
  • Beszállítási hátralékok (backorder-ek) 2 irányú egyeztetése,
  • Reklamációk kezelése a beszállítókkal,
  • Szállítmányozási ügyintézés,
  • Beszállítói adatbázis bővítése, karbantartása
  • Új cikkek felvétele a számítógépes adatbázisba,
  • Raktárközi mozgások kezelése,
  • Közreműködés az áruátvételben, bevételezés,
  • Magyar és idegen nyelvű levelezés,
  • Visszárus tételek kezelése,
  • Statisztikák naprakész vezetése,
  • Származási igazolások összeállítása, kiadása,
  • Beszállítói nyilatkozatok összeállítása, kiadása.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség,
  • Angol aktív minimum középfokú nyelvtudás (szóban és írásban is),
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek,
  • Precíz munkavégzés,
  • Eredmény orientált, határozott attitűd.

Előnyök:

  • Logisztikai vagy külkereskedelmi végzettség,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Munkahelyhez közeli lakóhely,
  • Vállalatirányítási rendszerek terén tapasztalat.

Juttatások:

  • Garantált alapbér (védőháló) próbaidő alatt: br. 320.000 Ft utána br. 350.000 Ft,
  • Szakmai előrelépési lehetőség,
  • A kollektív bérszámítás alapját a bevétel árrése képezi melynek a 32+3%-a teljes béralap,
  • Bónusz: Az alapbér (védőháló) felett pontszámos rendszerben van kalkulálva.

Egyéb Információk:

  • Munkavégzés helye: Budapest IV. kerület,
  • Munkaidő: Hétfőtől - csütörtökig 7.30-16.30 óráig, pénteken rövidített nap: 07.30-14.00 óra.

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat | Budapest

Ha aktív középfokú NÉMET NYELVTUDÁSSAL rendelkezel, AKÁR ÍRÁSBAN, AKÁR SZÓBAN, EZ Számodra kiváló lehetőség az elhelyezkedésre! ITT PÁLYAKEZDŐKÉNT is kamatoztathatod nyelvtudásod, ha fontos számodra a szakmai fejlődési lehetőség egy rugalmas cégnél. Ügyfelünk több mint 15 éve foglalkozik online kereskedelemmel, 2017-es évtől egész Európa területén. Több ezer terméküket Európa legnagyobb online piacterein (Ebay, Amazon, Real, Cdiscount, Manomano), illetve saját webáruházukban (premiumxl.net) kínálják megrendelésre. Munkavállaló-központú, nyugatias nézetű cég, céljuk munkatársaik megbecsülése és fejlődésük támogatása által a közös célok együttes elérése. Csatlakozz hozzájuk ÜGYFÉLSZOLGÁLATOS MUNKATÁRS pozícióba!

A hirdetés lejár 2 nap múlva
Értékesítés / Kereskedelem | Pest megye

Meglévő csapatunkkal egy 130 éves múltra visszatekintő, piacvezető pénzügyi szolgáltatót képviselünk, amely a világ legismertebb 50 márkája között szerepel, emellett éves bevétele alapján megtalálható a világ top 50 vállalata között. Bővülő csapatunba keresünk biztosítási és pénzügyi termékek értékesítésére pályakezdő és tapasztaltabb kollégákat, ÉRTÉKESÍTŐ MUNKATÁRS pozícióba. Folyamatos fejlődés mellett, rugalmas munkaidő-beosztásban, az egyéni célokat és képességeket figyelembe véve tervezünk és valósítjuk meg a célokat az egyén és a csapat szintjén, melyben számítunk rád is.

A hirdetés lejár 17 nap múlva
Értékesítés / Kereskedelem | Veszprém megye

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK! Szeretnél műszaki cikkek értékesítésével foglalkozni? Szeretnéd műszaki beállítottságod a kereskedelemben hasznosítani? Szeretnél egy stabil, hosszútávú munkalehetőséget? Ha a fenti kérdésekre igennel válaszoltál, TÉGED keresünk! Magyarország vezető villamossági anyag kereskedelemmel foglalkozó cégek, 27 szaküzlettel és 2 webáruházzal már majdnem 30 éve meghatározó szereplője a villamossági piactérnek. Folyamatosan bővülő csapatukba keresnek most ÉRTÉKESÍTÉSI SZAKTANÁCSADÓ munkatársat Veszprémbe.

A hirdetés lejár 20 nap múlva