MECHANIKUS GÉPÖSSZESZERELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Fizikai munka / Szakmunka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola Középfokú tanfolyam Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk 100%-ban magyar tulajdonú dinamikusan fejlődő, már közel 50 fős cég. Fő profiljuk az egyedi szerelőkészülékek, célgépek, ipari robotcellák teljeskörű kivitelezése.

Bővülő csapatukba a következő szakembert keressük:

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Szerelés elvégzése műszaki dokumentáció alapján, és/vagy a szerelde vezetőjének instrukciója alapján
  • Kereskedelmi és gyártott tételek átvétele a raktártól, beszerelésig annak műszaki állapotának megőrzése
  • Adott esetben külső telephelyen való munkavégzés, géptelepítés

Te vagy a megfelelő jelölt a pozícióra, ha:

  • 3-5 év mechanikus szerelési tapasztalat
  • Hidraulikus, pneumatikus rendszerek alapszerelése, műszaki rajz magabiztos olvasása
  • Érvényes B kategóriás jogosítvány (a munkába járáshoz szükséges)
  • Igény a pontos, precíz és a magas minőségű munkavégzésre
  • Műszaki szemlélet
  • Utazási hajlandóság

Előnyt jelent, ha:

  • Egyedi gépek, célgépek szerelésében, telepítésében van tapasztalatod
  • 3D-s tervezői programot rajzolvasási szinten ismered
  • Rendelkezel targoncavezetői engedéllyel

Mit kapsz a munkádért cserébe?

  • Lehetőséged van pneumatikai és hidraulikai ismereteid továbbfejlesztésére
  • Folyamatosan fejlődhetsz az ipari automatizálás területén
  • A munkát az alapbéren felül teljesítményi bónusszal jutalmazzuk, a munkába járást támogatjuk, a külső helyszínen történő munkavégzés esetén napidíjban részesítünk
  • Munkaruhát, valamint a szereléshez szükséges eszközöket biztosítjuk
  • Csapatunk családias hangulatú, támogató közösség, vezetőink rugalmasak és emberközpontúak
  • Támogatjuk az egyéni tudás továbbfejlesztését (képzések, tréningek)

Munkavégzés helye: Nagytarcsa

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed szakmai önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül:

Hasonló pozíciók

Gyártás / Termelés | Pest megye

Partnerünk Pest megyei nemzetközi hátterű vállalat. Termelésük műszaki felügyeletére és az operatív folyamatok támogatására keresünk csapatukba szakembert az alábbi pozíció betöltésére: TERMELÉSI CSOPORTVEZETŐ

A hirdetés lejár 36 nap múlva

Ügyfelünk, Magyarország egyik vezető raklapgyártója, termelési folyamatainak hatékony és hosszútávú támogatására keres GÉPÉSZTECHNIKUS - KARBANTARTÓ munkatársat

A hirdetés lejár 11 nap múlva
Mérnöki / Műszaki területek | Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Ügyfelünk egész Európára kiterjedő hálózata folyadékkezelési problémák megoldását kínálja a feldolgozóipar számára, ideértve egyebek között a vegyipart, a petrolkémiai ipart, a szennyvízkezelést, az élelmiszer- és italgyártást, a gyógyszergyártást, a papír- és csomagolóanyag-előállítást, a kozmetikai ipart, a textil-, a kerámia- és a festékgyártást, valamint az erőműveket. A cég dinamikus növekedéssel a legnagyobb térfogat-kiszorításos szivattyú-forgalmazóvá lépett elő Európában. Jelenleg 21 országban van képviselete, illetve szervizhálózata. Az ő csapatukba keresünk most új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 17 nap múlva