SZOFTVERFEJLESZTŐ (PYTHON)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Informatika / Telekommunikáció

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Gimnázium

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Alapfok szóban és írásban

Partnerünk a beléptető rendszerek meghatározó piaci szereplője. Átfogó szolgáltatást nyújtunk a legegyszerűbb beléptető eszközöktől az összetett biztonsági vagy vállalati beléptető- és munkaidő-nyilvántartó rendszerekig. Több évtizede beléptető rendszerek fejlesztésével (szoftver és hardver) foglalkozunk. Dinamikus, mégis emberközeli légkörben dolgozunk, csapatunkat összekovácsolják közös értékeink: az integritás, a kreativitás, a kitartás és a csapatszellem.

Bővülő csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

Miért jó náluk dolgozni?

  • A tulajdonosok jelen vannak a cég életében.
  • A vezetők ajtaja minden kérdés esetében nyitva áll.
  • Többen 10+ éve dolgoznak a cégnél.
  • Hosszú távban gondolkodunk a munkatársainkban, és nem projekt szinten.
  • Új, modern irodai környezet.
Feladatok:

  • Beléptető rendszerek szoftvereinek fejlesztése.
  • Magas minőségű kódok írása.
  • Az elkészített programok fejlesztői tesztelése.
  • A tesztelések során felmerült hibák okának feltárása, illetve kijavítása.
  • Az elvégzett munkák fejlesztési, illetve műszaki dokumentációjának elkészítése.
  • Határidők betartása.

Követelmények:

  • Python 2.7/ 3 programozási szakmai tapasztalat.
  • Minimum 1 éves tapasztalat szoftverfejlesztői területen.
  • Objektumorientált programozás szemlélet.
  • SQL nyelv ismerete.
  • Angol nyelvű dokumentációk megértése.
  • Sikeres, határidőre elkészült projektekben szerzett tapasztalat.

Előnyök:

  • Django framework tapasztalat.
  • Angular framework ismerete.
  • Linux operációs rendszer ismerete.
  • MySQL/MariaDB, PostgreSQL, esetleg Oracle magas szintű ismerete.
  • Fejlesztést támogató eszközök ismerete (pl. pyCharm, Eclipse , SVN, Git, Redmine).
Juttatás:
  • Kihívásokkal teli munkakör.
  • Támogató, barátságos cégkultúra, jó hangulatú csapat.
  • A teljesítmény elismerése.
  • Több évtizedes, stabil hátterű, folyamatosan fejlődő hazai vállalkozás biztos háttere.
  • Profi környezet, hosszú távú kapcsolat.

Munkavégzés helye: Budapest, XVI.  kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, jelentkezz szakmai önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül.

Hasonló pozíciók

Informatika / Telekommunikáció | Pest megye

Szívesen foglalkozol meglévő rendszerek továbbfejlesztésével és supportjával? Rendelkezel 2-3 éves, C# fejlesztésben szerzett szakmai tapasztalattal, illetve magabiztos SQL tudással? Szakmai tapasztalatodat ráadásul gyártó/logisztikai környezetben szerezted? Amennyiben minden kérdésre igennel feleltél, jelentkezz, hiszen téged keresünk Partnerünk számára! Mit lehet tudni Megbízónkról? Partnerünk az ország legnagyobb gépjármű logisztikával foglalkozó vállalata - Magyarországon kívül még 11 másik országban vannak jelen szolgáltatásaikkal. Osztrák hátterű cég, jelenleg több, mint 300 főt foglalkoztatnak. Bővülő informatikai csapatukba keresünk most új fejlesztőt az alábbi pozícióba: C# SZOFTVERFEJLESZTŐ

A hirdetés lejár 16 nap múlva

Megbízónk üzleti sikerének egyik legfontosabb alappillére az innovatív felhő alapú technológiájuk, amely számos új lehetőségek tárházát biztosítja. A már ismert napi feladatokat, folyamatokat egy teljesen újragondolt, felhő alapú szolgáltatással kívánják átláthatóbbá, felhasználóbarátabbá tenni a patikai dolgozók számára. Bővülő csapatukba keresünk SENIOR C# FEJLESZTŐ kollégát.

A hirdetés lejár 17 nap múlva

Forradalmasítani szeretnél egy meglévő rendszert? Mindig vannak új ötleteid és nem csak egy séma alapján szeretsz dolgozni? Több éves architect tapasztalatodat szeretnéd kamatoztatni? Akkor Téged keresünk megbízónk csapatába mint, IT ARCHITECT fejlesztő. Partnerünk üzleti sikerének egyik legfontosabb alappillére az innovatív felhő alapú technológiájuk, amely számos új lehetőségek tárházát biztosítja. A már ismert napi feladatokat, folyamatokat egy teljesen újragondolt, felhő alapú szolgáltatással kívánják átláthatóbbá, felhasználóbarátabbá tenni a patikai dolgozók számára.