SZÁMVITELI ADÓZÁSI SZAKÉRTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Munkaterület: Pénzügy / Számvitel / Kontrolling

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

A MARSO KFT, az ország legnagyobb gumiabroncs- és autószerviz hálózata nyíregyházi központjába

munkakörbe keres munkatársat, azonnali munkakezdéssel.
FELADATOK:
  • Könyvelő munkatársak szakmai támogatása, munkájuk koordinálása, ellenőrzése, a bizonylati fegyelem betartatása;
  • Teljes körű könyvelési feladatok ellátása,
  • Tárgyi eszközök nyilvántartása, értékcsökkenések kezelése
  • Naprakész főkönyvi és analitikus könyvelés, analitikák és főkönyv egyezőségének biztosítása
  • Elhatárolások, átértékelések, havi, negyedéves és éves zárások, mérlegbeszámolók elkészítése
  • Adóbevallások, adókalkulációk és minden más időszaki bevallás, statisztikai és egyéb adatszolgáltatások elkészítése
  • A könyvvizsgálatok előkészítése, adatok szolgáltatása;
  • Jogszabályok figyelemmel követése és alkalmazása;
  • Hatóságokkal történő kapcsolattartás
  • Számlázás, egyéb adminisztrációs feladatok irányítása
  • Számviteli politika, kapcsolódó szabályzatok karbantartása

ELVÁRÁSOK:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség (pénzügy, számvitel, közgazdaság)
  • Mérlegképes könyvelői képesítés
  • Minimum 3 éves szakmai tapasztalat
  • Gazdasági társaságok teljes körű könyvelésében szerzett tapasztalat
  • ÁNYK és Cégkapu, KSH adatszolgáltatás ismerete
  • Magasszintű Ms Office ismeret, elsődlegesen excel és word ismeret
  • Naprakész számviteli és adózási ismeretek
  • Precizitás, pontosság, megbízhatóság

AMIT KÍNÁLUNK:
  • Teljes körű szakmai támogatás,
  • Folyamatos továbbképzések
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Juttatási csomag
  • Modern környezet

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
  • Nyíregyháza

Ha a fenti állásajánlatunk elnyerte tetszésedet, rendszerünkön keresztül jelentkezz a pozícióra, frissített  önéletrajzoddal!

Hasonló pozíciók

Pénzügy / Számvitel / Kontrolling | Bács-Kiskun megye

Poli-Farbe Vegyipari Kft. is the biggest Hungarian paint producer and part of Śnieżka Capital Group which manufactures products in factories located in four countries: Poland, Hungary, Ukraine and Belarus. Thanks to our advanced R&D Center and cooperation with renowned suppliers of raw materials, we create innovative solutions that guarantee the highest quality of our products. Following global interior design trends and cooperating with designers and architects we offer our clients products whose rich colours are a source of inspiration for millions of apartments in dozens of countries. Create with us a world full of colorus as a Controlling Department Manager Workplace: Bócsa, Hungary

A hirdetés lejár 7 nap múlva
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling | Jász-Nagykun-Szolnok megye

Partnerünk napjainkban vezető szerepet tölt be a kereskedelmi hűtéstechnológia területén. Kulcsrakész megoldásokat terveznek és telepítenek kereskedelmi áruházak, logisztikai központok, élelmiszer feldolgozó üzemek számára. Csapatuk új tagját keressük Jászárokszállásra KONTROLLER pozícióba.

A hirdetés lejár 22 nap múlva
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling | Budapest

Partnerünk az informatika számos területén kínál megoldásokat - szoftverfejlesztés, Microsoft termékek bevezetése, IT tanácsadás. Számukra keresünk most az alábbi pozíció betöltésére szakembert: ÜZLETI ELEMZŐ

A hirdetés lejár 20 nap múlva