TESZTAUTOMATIZÁLÁSI MÉRNÖK/TESZT ARCHITECT

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Informatika / Telekommunikáció

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Nemzetközi megbízónk fizetéstechnikai megoldásokat nyújtó cég. Digitális megoldásaikkal bankok, kereskedelmi egységek és termelővállalatok között biztosítanak egyfajta fizetésbeli kapcsolatot fizetésbeli kötelezettségeik sikeres teljesítése érdekében.

Budapesti központjukba keresünk most kollégát

TESZT AUTOMATIZÁLÁSI MÉRNÖK/ TESZT ARCHITECT

pozícióba olyasvalaki személyében, aki a teljes teszt környezetet kialakítva manuálisról globálisan vezetné be az automatizált tesztelést
Feladataid lesznek:
  • Manuális tesztelésről automatizált tesztelésre való áttérés során a teljes tesztkörnyezet kialakítása, illetve a projektfolyamatok koordinálása
  • Különböző típusú tesztek tervezése, fejlesztése és dokumentálása
  • Tesztprogramok létrehozása és karbantartása (tesztadatok, tesztelési környezet, segédprogramok és eszközök stb.)
  • Részvétel szakértői és hivatalos felülvizsgálati foglalkozásokon (tesztstratégia, teszttervek)
  • A főbb érdekelt felekkel állapodjon meg a tesztelési ütemtervekről és követelményekről
  • Együttműködés fejlesztőkkel, üzleti elemzőkkel és a végfelhasználókkal
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • Tapasztalat automatizált tesztrendszer/tesztkörnyezet kialakításában és bevezetésében (manuálisról automatizált tesztelésre való áttérésben)
  • Gyakorlati tapasztalat a komplex tesztadatok meghatározásában és alkalmazásában
  • Gyakorlati tapasztalat egyszerű SQL-lekérdezések írásában
  • A Unix-szerű rendszerek alapelveinek megértése
  • Az XML alapjainak megértése
  • A Selenium keretrendszeren alapuló automatizálási tesztek terén szerzett ismeretek és tapasztalat
  • Erős aktív angol nyelvtudás (napiszintű kommunikáció angol nyelven zajlik)
Amit kínálnak:
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Pozícióhoz és tapasztalataidhoz igazodó piacképes alapbérezés
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása (laptop, mobiltelefon)
  • Home office lehetőség (heti 2/3 nap)
  • Igényes munkakörnyezet, támogató munkahelyi légkör
Munkavégzés helye:
  • Budapest, 13. kerület
Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat a JELENTKEZÉS gombra kattintva!