HÁLÓZATI RENDSZERMÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Informatika / Telekommunikáció

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

A legmodernebb technológiával szeretnél dolgozni? Már csak egy sikeres cég kell, ahol lehetőséged nyílik erre!

Partnerünk az  online pénztárgépek hazai piacvezető adatkommunikációs szolgáltatója bővülés céljából

pozícióba keresi ú kollégáját.

Lehetővé teszik ügyfeleik számára, hogy megfeleljenek az adóhatóság felé történő, törvényerejű rendeletben előírt adatszolgáltatási kötelezettségeiknek.

Feladatok:
  • Hálózat fejlesztés és üzemeltetés,
  • Hálózati eszközök felügyelete,
  • Hibajegyek kezelése,
  • Adatbázis kezelés, információk kinyerése,
  • SIM provisioning,
  • Partneri hálózati eszközök működésének támogatása,
  • Logok elemzése.

Elvárások:

  •     Min. középfokú végzettség
  •     Magabiztos tapasztalat LDAP vagy Radius használatában

Előnyök:

  •     Linux/Unix ismerete,
  •     DNS ismeretek,
  •     Mobil hálózati ismeretek (GSM, LTE 450, NBIoT),
  •     KVM virtualizáció ismerete,
  •     Monitoring rendszer ismerete (ideálisan Zabbix),
  •     Webkiszolgáló ismeret (Apache),
  •     E-mail szerver ismeret (Postfix),
  •     Backup szoftver ismeret (Bacula),
  •     Adatbáziskezelés, SQL ismeretek.
  •     Hibajegy kezelő rendszerek ismerete.

Juttatások, ajánlat:

  • Teljes home office lehetőség,
  • Stabil, kiemelt jövedelem, laptop és mobiltelefon,
  • Változatos, kihívásokkal teli, érdekes munkakör hosszú távú szakmai fejlődési lehetőséggel,
  • Színvonalas, modern iroda,
  • Határozatlan idejű, teljes munkaidős alkalmazotti munkaviszony egy stabilan növekvő vállalatnál.

Egyéb Információk:

  • Munkavégzés helye: Budapest III. kerület. (TELJES HOME OFFICE-BAN IS VÉGEZHETŐ)
  • Munkaidő: hétfőtől péntekig napi 8 órában rugalmas kezdéssel, valamint minden 4. héten készenlét.

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Informatika / Telekommunikáció | Budapest

Ha érdekel az IT világa, fejlesztői szemlélettel vagy mérnöki beállítottsággal rendelkezel és vonzó lehetőség számodra hogy változatos, izgalmas projekteken tudsz dolgozni, akkor ITT a helyed! Partnerünk szoftverfejlesztéssel, ipari automatizálással és informatikai szaktanácsadással foglalkozik, ahol a folyamatos fejlődés garantált! Várják új kollégájukat RENDSZERINTEGRÁTOR pozícióba, hogy együtt teljesítsék ügyfeleik egyedi informatikai igényeit. BETANULÁS BIZTOSÍTVA VAN!

A hirdetés lejár 28 nap múlva

Partnerünk a szellemi tulajdon védelmének területén több mint 70 éves tapasztalattal rendelkező és a piacon tartósan vezető pozícióval rendelkező magyar tulajdonú középvállalat. Az informatikai osztályuk üzemeltetési csoportjába, azonnali belépési lehetőséggel IT RENDSZER ADMINISZTRÁTOR kollégát keresünk.

A hirdetés lejár 32 nap múlva