MŰSZAKVEZETŐ/ÜZEMVEZETŐ-HELYETTES

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye Hajdú-Bihar megye Szabolcs-Szatmár-Bereg megye Debrecen

Munkaterület: Gyártás / Termelés

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk a legnagyobb hazai szendvicspanel és trapézlemez gyártók egyike, akik a magyar piacon egyedülálló termékportfóliót alakítottak ki: PIR,PUR és ásványgyapot szendvicspanelek, teherhordó és bádogos fedésre szolgáló trapézlemezek, szelemenek és cserepeslemezek, korcolt lemezek, standard és egyedi élhajlított elemek, kiegészítők terén.

A megnövekedett megkeresések és az üzemvezető tehermentesítése érdekében keresünk most számukra új kollégát

PANELÜZEM MŰSZAKVEZETŐ

pozícióba.
Feladatok:
  • Üzemvezető által meghatározott stratégiai folyamatok támogatása, operatív menedzsmentje
  • 20 fős gépkezelő csapat napi munkájának felügyelete és irányítása
  • A gyártási folyamatok támogatása, napi munka megtervezése, és előkészítése
  • A gyártás során felmerülő problémák kivizsgálása, megoldása
  • Szoros együttműködés a gyártásban megelőző és követő üzemrészekkel
Elvárások:
  • Középfokú műszaki végzettség
  • Gépiparban/Fémiparban szerzett szakmai tapasztalat
  • Ideálisan 3 év műszakvezetőként/csoportvezetőként szerzett tapasztalat
  • Lendületes, proaktív, határozott személyiség
  • B-kategóriás jogosítvány
Előny:
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Villanyszerelői háttér, elektromos kapcsolási rajzok megértése
  • Vegyiparban szerzett tapasztalat
Amit a cég kínál:
  • Stabil munkáltatói háttér egy fejlődőképes iparágban
  • Piacképes jövedelem
  • 1 műszakos munkarend
Munkavégzés helye:
  • Debrecen
Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Gyártás / Termelés | Budapest

Our Partner produces high quality and luxury chocolate products, primarily for the European and Middle Eastern markets. We are looking for a specialist for the following position in their expanding team: PRODUCTION MANAGER

A hirdetés lejár 33 nap múlva
Gyártás / Termelés | Pest megye

Partnerünk Pest megyei nemzetközi hátterű vállalat. Termelésük műszaki felügyeletére és az operatív folyamatok támogatására keresünk csapatukba szakembert az alábbi pozíció betöltésére: TERMELÉSI CSOPORTVEZETŐ

A hirdetés lejár 36 nap múlva

Partnerünk 2003-ban alakult azzal a szándékkal, hogy versenyképes és innovatív megoldásokat kínáljon az eladáshelyi reklámeszközök minden területén. Szolgáltatásuk a grafikai tervezéstől az egyedi eszközök fejlesztésén keresztül a szakszerű kivitelezésig, helyszíni szerelésig terjed. Professzionális gyártóbázisuknak és az évek során kialakult jó beszállítói kapcsolatoknak köszönhetően a kedvező árak mellett a lehető legnagyobb rugalmasságot biztosítják partnereik számára. Bővülés miatt keresünk most a csapatukba új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 28 nap múlva