MARKETING KOMMUNIKÁCIÓS SZAKÉRTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Marketing / PR / Média

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Nagy múltú partnerünk egy speciális gáz- és járműkompresszor megoldásokat, valamint áramfejlesztőket tervező és gyártó vállalat. Termékeit hazai és nemzetközi piacon egyaránt értékesíti, szakértő csapatuk teljes körű szerviz szolgáltatást biztosít.

Budapesti reprezentatív irodájukba

munkatársat keresnek.

Főbb feladatok:

  • A hazai és nemzetközi marketing tevékenységek struktúrált építése, támogatva az értékesítést, a cég mérnöki eredményeinek népszerűsítését, új üzletág bevezetését
  • Éves marketingterv mentén a lead generálás támogatása, online, offline kampányok, aktivitások kidolgozása, megvalósítása, értékelése;  szoros együttműködés a divíziók vezetőivel
  • Online kommunikációs feladatok elvégzése: honlap, landing oldalak, további online felületeink tartalomszerkesztése
  • Ügynökségi együttműködésben online hirdetés menedzsment
  • Kommunikációs eszközök (nyomtatott anyagok, filmek, fotók, stb) készítése/készíttetése, szakszerű felhasználása a marketing tevékenység során
  • Kiállítások, bemutatók, üzemlátogatások, konferenciák, külső/belső rendezvények előkészítése, szervezése, részvétel koordinálása
Elvárások:
  • Legyél képes a célok ismeretében önállóan és proaktívan, vezetőd által biztosított felhatalmazással élve eredményes marketing tevékenységet kiépíteni, fenntartani
  • Birkózz meg stratégiai és operatív feladatokkal is. A kihívások megoldására koncentrálj. Legyél eredmény-orientált, ugyanakkor tartsd szem előtt a csapat együttműködését is
  • Rendelkezz aktív, középfokú angol nyelvtudással, szóban és írásban egyaránt
  • Rendelkezz felsőfokú végzettséggel - preferáltan marketing/kommunikációs/gazdasági terület
  • Legyen „B” kategóriás jogosítványod és gépjármű vezetési gyakorlatod is
Előny:
  • Hasonló munkakörben vagy munkaterületen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil hátterű, hosszútávú tervekkel rendelkező munkaadó
  • Változatos, kihívásokkal teli feladatok
  • Családbarát munkahely, segítőkész kollégák
Munkavégzés helye:
  • Budapest, III. kerület. (Alkalmanként a kiskunhalasi központban.)

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy frissített, angol nyelvű szakmai önéletrajzával, bérigénye megjelölésével jelentkezzen a rendszerünkön keresztül.

Hasonló pozíciók

Marketing / PR / Média | Budapest

Szívesen dolgoznál egy magyar tulajdonú reklámügynökségnél? Rendelkezel legalább 4 éves, marketingkommunikációs területen szerzett tapasztalattal? Motivál téged a változatos ügyfélkör és az előrelépési lehetőség? Emellett szívesen részt vennél a kreatív ötletelésben is? Amennyiben minden kérdésre igennel feleltél, JELENTKEZZ, hiszen erre a pozícióra téged keresünk! Mit lehet tudni Megbízónkról? Partnerünk egy 100%-ban magyar tulajdonú, média-, reklám-, és PR ügynökség. Bővülő ügyfélkapcsolati csapatukba keresünk most szakembert az alábbi pozíció betöltésére: SENIOR ACCOUNT MANAGER

A hirdetés lejár 35 nap múlva