PROJEKTMENEDZSER (ASZTALOSIPARI TERÜLET)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Gyártás / Termelés

Elvárt végzettség: Felsőfokú tanfolyam

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban vagy Német Alapfok szóban és írásban

Partnerünk 2003-ban alakult azzal a szándékkal, hogy versenyképes és innovatív megoldásokat kínáljon az eladáshelyi reklámeszközök minden területén. Szolgáltatásuk a grafikai tervezéstől az egyedi eszközök fejlesztésén keresztül a szakszerű kivitelezésig, helyszíni szerelésig terjed. Professzionális gyártóbázisuknak és az évek során kialakult jó beszállítói kapcsolatoknak köszönhetően a kedvező árak mellett a lehető legnagyobb rugalmasságot biztosítják partnereik számára.

Bővülés miatt keresünk most a csapatukba új kollégát

PROJEKTMENEDZSER

pozícióba.
Új csapattársukra váró feladatok:
  • Meglévő ügyfelektől érkező ajánlatkérések kezelése, ügyfél igényeinek felmérése
  • Gyártással és alvállalkozókkal való egyeztetés (berendezések gyárthatóságára, határidőre, minőségre, konstrukciós lehetőségekre vonatozóan)
  • Árkalkuláció, árajánlatadás
  • Projektek műszaki előkészítése, nyomon követése, folyamatos kapcsolattartás a gyártással és az ügyféllel
  • Projektmenedzsment: megrendelés végig követése a szerződéskötéstől az átadásig
  • Vevői elégedettség folyamatos nyomon követése
A pozíció sikeres betöltéséhez fontos:
  • Műszaki végzettség vagy erős műszaki affinitás
  • Német VAGY angol nyelvtudás kommunikációképes ismerete
  • Faipari/asztalosipari projektek kezelésében szerzett min. 2-3 éves gyakorlat
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat
  • Motivált, proaktív személyiség
  • Jó elemző és kommunikációs készség
  • Rugalmas, ügyfélközpontú szemlélet
Amik előnyt jelenthetnek az elbíráláskor:
  • Faipari mérnök végzettség
  • Solid Works vagy Solid Edge magas szintű ismerete
  • CAD rendszer, felhasználó szintű ismerete
Amit kínálnak:
  • Piacképes bér
  • Céges mobiltelefon, laptop
  • Kijáráshoz kulcsos autó / vagy megbeszélés alapján akár céges autó is rendelkezésre állhat
  • Rugalmas munkaidő, HO lehetőség
  • Fejlődő vállalati környezet
  • Új technológiák, változatos termékek
Ami még mellettük szól:
  • Külföldi utazási lehetőségek, aktív angol vagy német nyelvhasználat
  • Valódi felelősségteljes munkakör, kreatív alkotói szabadsággal
  • Kiváló csapat és munkatársak, akik inspirálnak és tanulhatsz tőlük
  • Dinamikusan fejlődő és folyamatosan bővülő vállalati környezet által előre lépési lehetőség
  • Megbízásokon keresztül multinacionális nagyvállalatok működésének megismerése
Munkavégzés helyszíne:
  • A központ Érden található - azonban helyszíni felmérés esetén országos (belföldi utazás gyakori, ritkábban külföld is szóba jöhet)

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!