PÁLYÁZATÍRÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Országos Home office

Munkaterület: Értékesítés / Kereskedelem

Elvárt végzettség: Felsőfokú tanfolyam

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk pályázati tanácsadás területén 10 éves tapasztalattal rendelkező vállalkozás, akik komplex pályázati szakértői szolgáltatásokat nyújtanak Európai Uniós pályázatokhoz.

Alvállalkozói jogviszonyba keresik új kollégájukat

PÁLYÁZATÍRÓ

munkakörbe.
Feladatok:
  • Árajánlatok, adatok és egyéb pályázati csatolandó mellékletek bekérése és ellenőrzése pályázati követelmények alapján
  • Szöveges bemutatók összeállítása
  • Pályázatok rögzítése különböző kitöltő-rendszerekbe
  • Elbírálási folyamat nyomon követése, hiánypótlások, tisztázó válaszok elkészítése
  • Ügyfelekkel és közreműködő szervezetekkel való kapcsolattartás
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 5 éves tapasztalat GINOP/VEKOP 1. és 2. prioritású pályázatok írásában
  • MS Office eszközök magabiztos ismerete
  • Kiváló fogalmazó és kapcsolatteremtő készség
Előnyt jelentene:
  • Pénzügyi/ közgazdasági/ jogi végzettség
  • Angol nyelvtudás
Amit kínálnak:
  • Felelősségteljes pozíció, ahol teljesítményedért cserébe egyre több megbízást kaphatsz
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Távmunka lehetőség rugalmas munkaidővel
  • Vállalkozói jogviszony

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!