SENIOR FULL STACK JAVA FEJLESZTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Informatika / Telekommunikáció

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok írásban

1998 óta a pénzintézeti, befektetési szolgáltatói piacon tevékenykedő, IT rendszerek fejlesztésével és üzemeltetésével, valamint tanácsadással foglalkozó, dinamikusan fejlődő szoftverház csapatának bővítéséhez keresünk munkatársakat

pozícióba.
Feladatok:
  • Full stack Java fejlesztői feladatok ellátása magas rendelkezésre állású egyedi fejlesztések kapcsán
  • Moduláris  alkalmazások, saját termékek fejlesztése, üzemeltetése pénzügyi és energiaszektorban
  • Hozzájárulás az architektúrák tervezéséhez, modularizációhoz és a fejlesztési konvenciók kialakításához,  betartatásához
  • Minél magasabb kódminőséget és performanciát hozó folyamatok kialakítása a munka során
  • Más fejlesztők és tesztelők segítése
  • Hosszú távú jól működő megoldásokat megtalálása
  • Pontos dokumentálás akár angol nyelven is
Elvárások:
  • 4+ év full stack Java fejlesztői tapasztalat,
  • Spring Boot magas szintű ismerete
  • Angular 2+ tapasztalat, frontend feladatok fejlesztése is (külön frontendes csapat nincs)
  • Valamely egyéb specializáció ismerete:  Oracle tuning PL/SQL VAGY DevOps tudás
  • Microservice architektúra ismerete
  • Scrum tapasztalat (TDD, DDD)
  • Tiszta és egyszerű kódolás elveinek ismerete, gyakorlati használata (Clean Code)
  • Kutatói szemlélet (POC-k írása)
  • Magas szintű írás és olvasási készég angol nyelven (magas szintű szóbeli tudás nem elvárás)
Előny:
  • Banki és energiaszektoban szerzett tapasztalat
  • Architect vagy vezetőfejlesztői tapasztalat

Stack:

  • Angular8, Ag-grid, MicroFrontend
  •  Minikube/Kubernetes/OpenShift; NgiNX; Java 11; Spring Admin, Cloud,Data, Security, Batch, Integration
  •  WebSocket; Hibernate; REST, SOAP; MATLAB integráció; MFA autentikáció; SSO, LDAP, Kerberos; Oauth2; ELK Stack; Unix/Linux OS; Azure/AWS Cloud
  • Apache Kafka; Oracle Service Bus; RabbitMQ
  • Oracle 12; Redis; Hazelcast; ElasticSearch
  • Bitbucket; Jenkins; SonarQube; Maven; Nexus
  • JIRA; Confluence
Amit kínálnak:
  • Izgalmas, szakmai kihívásokat jelentő feladatok és projektek (hazai és nemzetközi egyaránt)
  • Folyamatos képzések, szakmai fejlődés támogatása
  • Nyitott, dinamikus csapat
  • Home Office - jelenleg teljes körűen otthonról dolgoznak a kollégák
  • Alkalmazotti / vállalkozói jogviszony
  • Modern, jól megközelíthető iroda
  • Piacképes alapbérezés
Munkavégzés helye:
  • Budapest, 13. kerület

A pozíciót frissített szakmai önéletrajzod csatolásával tudod megpályázni!

Hasonló pozíciók

Informatika / Telekommunikáció | Pest megye

Budaörsi partnerünk az ország legnagyobb gépjármű logisztikával foglalkozó vállalata - Magyarországon kívül még 11 másik országban vannak jelen szolgáltatásaikkal. Osztrák hátterű cég, jelenleg több, mint 300 főt foglalkoztatnak. Bővülő informatikai csapatukba keresünk most új tagot az alábbi pozícióba: ERP RENDSZERSZERVEZŐ

A hirdetés lejár 37 nap múlva

Megbízónk üzleti sikerének egyik legfontosabb alappillére az innovatív felhő alapú technológiájuk, amely számos új lehetőségek tárházát biztosítja. A már ismert napi feladatokat, folyamatokat egy teljesen újragondolt, felhő alapú szolgáltatással kívánják átláthatóbbá, felhasználóbarátabbá tenni a patikai dolgozók számára. Bővülő csapatukba keresünk SENIOR FEJLESZTŐ (ARCHITECT) kollégát.

A hirdetés lejár 15 nap múlva

Forradalmasítani szeretnél egy meglévő rendszert? Mindig vannak új ötleteid és nem csak egy séma alapján szeretsz dolgozni? Több éves architect tapasztalatodat szeretnéd kamatoztatni? Akkor Téged keresünk megbízónk csapatába mint, IT ARCHITECT fejlesztő. Partnerünk üzleti sikerének egyik legfontosabb alappillére az innovatív felhő alapú technológiájuk, amely számos új lehetőségek tárházát biztosítja. A már ismert napi feladatokat, folyamatokat egy teljesen újragondolt, felhő alapú szolgáltatással kívánják átláthatóbbá, felhasználóbarátabbá tenni a patikai dolgozók számára.