ÜGYFÉLSZOLGÁLATOS MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Német Középfok szóban és írásban

Ha aktív középfokú NÉMET NYELVTUDÁSSAL rendelkezel, AKÁR ÍRÁSBAN, AKÁR SZÓBAN, EZ Számodra kiváló lehetőség az elhelyezkedésre!

ITT PÁLYAKEZDŐKÉNT is kamatoztathatod nyelvtudásod, ha fontos számodra a szakmai fejlődési lehetőség egy rugalmas cégnél.

Ügyfelünk több mint 15 éve foglalkozik online kereskedelemmel, 2017-es évtől egész Európa területén. Több ezer terméküket Európa legnagyobb online piacterein (Ebay, Amazon, Real, Cdiscount, Manomano), illetve saját webáruházukban (premiumxl.net) kínálják megrendelésre.

Munkavállaló-központú, nyugatias nézetű cég, céljuk munkatársaik megbecsülése és fejlődésük támogatása által a közös célok együttes elérése.

Csatlakozz hozzájuk

pozícióba!
FELADATOK:

  • Vevői információkérések koordinálása,
  • Tájékoztatás termékekről (e-mailben vagy telefonon),
  • Beérkező panaszok kezelése, megoldása (e-mailben vagy telefonon),
  • Online felületekről érkező rendelések kezelése,
  • Vevői elégedettség elérése / fenntartása.

ELVÁRÁSOK:

  • Legalább középfokú végzettség,
  • Német nyelvtudás legalább középszinten (B2 vagy annál magasabb),
  • Magabiztos számítógéphasználat,
  • Csapatszellem és megbízhatóság,
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs készség,
  • Vevőorientált fellépés.

ELŐNYÖK:

  • Ügyfélszolgálaton szerzett tapasztalat,
  • További nyelvek ismerete legalább középszinten.

JUTTATÁSOK, AJÁNLAT:

  • Versenyképes bér,
  • Cafeteria,
  • Teljes bejelentés,
  • Hosszútávú munkalehetőség,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Teljesítményarányos bónusz adható,
  • Multinacionális, segítőkész, együttműködő csapat,
  • Modern, színvonalas munkakörnyezet.

EGYÉB INFORMÁCIÓK:

  • Munkavégzés helye: Budapest, VI. kerület.
  • Munkaidő: Rugalmas ( 6:00 és 20:00 között elvégezendő, napi 8 órás munkavégzéssel! ) Előfordulhat hétvégi ügyelet, amely home office-ban is végezhető (ennek megfelelő a bérezés is).

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Logisztika / Szállítmányozás | Budapest

Pályakezdőként még nem sikerült elhelyezkedned? Ha jó az angol nyelvtudásod és szívesen dolgoznál beszerzőként, akkor Itt a lehetőség! Partnerünk magyar tulajdonú, 27 éve stabilan működő, kötőelemekkel foglalkozó cég, ahol minden egyes munkatárs érdekelt a cég és a saját fejlődésében, a hatékony működésében. Ha munkádat hosszútávon jól, ügyesen, önállóan elvégzed, munkavégzésedet jutalmazzák, előrelépési lehetőséget is biztosítanak. Csavarforgalmazás terén a rozsdamentes és a saválló ipari kötőelemek specialistái várják új kollégájukat IMPORT BESZERZŐ pozícióba. Legyél TE a kiválasztott!

A hirdetés lejár 18 nap múlva
Értékesítés / Kereskedelem | Pest megye

Meglévő csapatunkkal egy 130 éves múltra visszatekintő, piacvezető pénzügyi szolgáltatót képviselünk, amely a világ legismertebb 50 márkája között szerepel, emellett éves bevétele alapján megtalálható a világ top 50 vállalata között. Bővülő csapatunba keresünk biztosítási és pénzügyi termékek értékesítésére pályakezdő és tapasztaltabb kollégákat, ÉRTÉKESÍTŐ MUNKATÁRS pozícióba. Folyamatos fejlődés mellett, rugalmas munkaidő-beosztásban, az egyéni célokat és képességeket figyelembe véve tervezünk és valósítjuk meg a célokat az egyén és a csapat szintjén, melyben számítunk rád is.

A hirdetés lejár 25 nap múlva
Értékesítés / Kereskedelem | Veszprém megye

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK! Szeretnél műszaki cikkek értékesítésével foglalkozni? Szeretnéd műszaki beállítottságod a kereskedelemben hasznosítani? Szeretnél egy stabil, hosszútávú munkalehetőséget? Ha a fenti kérdésekre igennel válaszoltál, TÉGED keresünk! Magyarország vezető villamossági anyag kereskedelemmel foglalkozó cégek, 27 szaküzlettel és 2 webáruházzal már majdnem 30 éve meghatározó szereplője a villamossági piactérnek. Folyamatosan bővülő csapatukba keresnek most ÉRTÉKESÍTÉSI SZAKTANÁCSADÓ munkatársat Veszprémbe.

A hirdetés lejár 28 nap múlva