SENIOR FUVARSZERVEZÉSI CSOPORTVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Szeretne részt venni a világ egyik legnagyobb szállítmányozási és logisztikai vállalatának munkájában?
Szívesen csatlakozna egy dinamikusan fejlődő nemzetközi csapathoz?
Pozitív szemléletű és szeret szervezni?

Itt a lehetőség, hogy egy profi csapat vezetését végezze!

Ügyfelünk globális szállítmányozó és logisztikai szolgáltató cég, a szállítmányozás kombinációinak és logisztikai megoldásainak széles skáláját nyújtja Megbízóik részére. Ma több mint 50 országban képviseltetik magukat saját kirendeltséggel, és több min 19.000 munkatársat foglalkoztatnak. A rohamosan fejlődő és növekvő vállalat sikerének egyik záloga, hogy nagy szállítmányozói múlttal, kiterjedt hálózattal, komoly referenciákkal és megfelelő tapasztalattal rendelkeznek.

A cég sikerének másik záloga az ütőképes fuvarszervezői csapat, amelynek bővítéséhez most új munkatársat keresünk.

A pozíció megnevezése:

Feladatok:
  • Rábízott csoport fejlesztése, üzletfejlesztés,
  • Csoportja üzletfejlesztési tervének elkészítése és végrehajtatása,
  • Csoportja üzleti/pénzügyi tervének elkészítése,
  • Alvállalkozói kör bővítése, alvállalkozói keretszerződések, charter-együttműködések megkötése,
  • Tendereknél társosztályokkal való együttműködés (kiemelten BDM, Sales, többi régió), későbbi implementáció során kihasználható szinergiák felkutatása az árazás időszakában, tenderek régió szintű összefogása,
  • Elszámolási folyamatok, zárás teljes körű felügyelete,
  • Implementáció koordinálása,
  • TRP szintű eredmények ellenőrzésének koordinálása,
  • Folyamatok meghatározása és betartatása,
  • Partner díjszabások ismerete, elemzése, esetleges változtatások egyeztetése osztályvezetővel, társosztályokkal (BDM, Sales),
  • Kintlévőségek minimalizálásában való együttműködés a pénzügyi osztállyal,
  • Statisztikák, elemzések, jelentések rendszeres készítése az osztályvezető felé, javaslattétellel egybekötve,
  • Felmerülő HR problémák (esetleges csere, pótlás, jövőbeni tervek stb) egyeztetése osztályvezetővel, munkaerő tervezésben, kiválasztásban, tréningprogramban való aktív közreműködés,
  • Csoportja által elért teljesítmények folyamatos ellenőrzése, elemzése,
  • Munkaköri leírások létrehozása régiós folyamatok ismerete, régiós szinergia felismerése, elemzése, végrehajtása, tanulságok elemzése,
  • Vállalati célok ismertetése, követése,
  • Ügyfelekkel, partnerekkel, fuvarozókkal való folyamatos kapcsolattartás,
  • Problémás ügyek, reklamációk haladéktalan ügyintézése és / vagy döntéshozatalra feletteséhez előterjesztése,
  • Kárigényekhez kapcsolódó anyagok haladéktalan továbbítása a kárügyekkel foglalkozó társosztályhoz,
  • A társosztályokkal való együttműködés,
  • Az értékesítés munkájához folyamatos, napi üzleti információk biztosítása,
  • Szakmai információk nyomon-követése és továbbítása a munkatársak felé,
  • Beosztottak és munkájuk koordinálása, ellenőrzése, fejlesztése, fejlődésre vonatkozó célkitűzések kidolgozása,
  • Munkafegyelem biztosítása,
  • Hozzá tartozó munkatársak tevékenységének és teljesítményének értékelése, rendszeres személyes értékelőmegbeszélések tartása,
  • Csoportjában a munkamennyiség ésszerű elosztása, a képességek és kapacitások figyelembe vételével.
Elvárások:
  • Egyetemi vagy Főiskolai végzettség,
  • Min. 4-5 éves tapasztalat nemzetközi közúti fuvarszervezésben,
  • Min. 2-3 éves tapasztalat fuvarszervező csapat koordinálásában,
  • Utazási hajlandóság a magyarországi telephelyek között,
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete szóban és írásban egyaránt.
Előnyök:
  • Logisztikai szakirányon szerzett diploma,
  • Nyugat - Európai piac ismerete.
Juttatások, ajánlat:
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés,
  • Kellemes vállalati kultúra,
  • Szakmai kihívások.
Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra angol és magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Budapest

Szeretné anyanyelvi környezetben kamatoztatni német tudását? Olyan lehetőséget keres, ahol egy nemzetközi fuvarozó cég logisztikai csapatában dolgozhat? Ebben az estben ez a lehetőség Önnek szól! Magyar tulajdonú szállítmányozási cégcsoport keres határozott fellépésű, tapasztalt munkatársat LOGISZTIKAI- ÉS OPERÁCIÓS VEZETŐ munkakörbe.

A hirdetés lejár 28 nap múlva
Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Bács-Kiskun megye

Magas szinten beszélsz németül és szeretnél egy stabil cégnél kamatoztatni a nyelvtudásodat? Szeretsz emberekkel kommunikálni és szívesen dolgoznál egy pörgős munkakörben? Amennyiben a kérdésekre IGEN a válaszod, ez a lehetőség Neked szól! Partnerünk darált szalma gyártásával és forgalmazásával foglalkozó, biztos hátterű feldolgozóipari vállalat. Jelenleg új munkatársat keresnek az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 19 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Pest megye

Partnerünk, több mint 140 évnyi logisztikai tapasztalattal rendelkező globális iparági vezetőként támogatja az ipart és a kereskedelmet az áruk globális cseréjében. Csapatukba keressük bővítés miatt az új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 1 nap múlva