SENIOR FUVARSZERVEZÉSI CSOPORTVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Logisztika / Szállítmányozás

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Szeretne részt venni a világ egyik legnagyobb szállítmányozási és logisztikai vállalatának munkájában?
Szívesen csatlakozna egy dinamikusan fejlődő nemzetközi csapathoz?
Pozitív szemléletű és szeret szervezni?

Itt a lehetőség, hogy egy profi csapat vezetését végezze!

Ügyfelünk globális szállítmányozó és logisztikai szolgáltató cég, a szállítmányozás kombinációinak és logisztikai megoldásainak széles skáláját nyújtja Megbízóik részére. Ma több mint 50 országban képviseltetik magukat saját kirendeltséggel, és több min 19.000 munkatársat foglalkoztatnak. A rohamosan fejlődő és növekvő vállalat sikerének egyik záloga, hogy nagy szállítmányozói múlttal, kiterjedt hálózattal, komoly referenciákkal és megfelelő tapasztalattal rendelkeznek.

A cég sikerének másik záloga az ütőképes fuvarszervezői csapat, amelynek bővítéséhez most új munkatársat keresünk.

A pozíció megnevezése:

Feladatok:
  • Rábízott csoport fejlesztése, üzletfejlesztés,
  • Csoportja üzletfejlesztési tervének elkészítése és végrehajtatása,
  • Csoportja üzleti/pénzügyi tervének elkészítése,
  • Alvállalkozói kör bővítése, alvállalkozói keretszerződések, charter-együttműködések megkötése,
  • Tendereknél társosztályokkal való együttműködés (kiemelten BDM, Sales, többi régió), későbbi implementáció során kihasználható szinergiák felkutatása az árazás időszakában, tenderek régió szintű összefogása,
  • Elszámolási folyamatok, zárás teljes körű felügyelete,
  • Implementáció koordinálása,
  • TRP szintű eredmények ellenőrzésének koordinálása,
  • Folyamatok meghatározása és betartatása,
  • Partner díjszabások ismerete, elemzése, esetleges változtatások egyeztetése osztályvezetővel, társosztályokkal (BDM, Sales),
  • Kintlévőségek minimalizálásában való együttműködés a pénzügyi osztállyal,
  • Statisztikák, elemzések, jelentések rendszeres készítése az osztályvezető felé, javaslattétellel egybekötve,
  • Felmerülő HR problémák (esetleges csere, pótlás, jövőbeni tervek stb) egyeztetése osztályvezetővel, munkaerő tervezésben, kiválasztásban, tréningprogramban való aktív közreműködés,
  • Csoportja által elért teljesítmények folyamatos ellenőrzése, elemzése,
  • Munkaköri leírások létrehozása régiós folyamatok ismerete, régiós szinergia felismerése, elemzése, végrehajtása, tanulságok elemzése,
  • Vállalati célok ismertetése, követése,
  • Ügyfelekkel, partnerekkel, fuvarozókkal való folyamatos kapcsolattartás,
  • Problémás ügyek, reklamációk haladéktalan ügyintézése és / vagy döntéshozatalra feletteséhez előterjesztése,
  • Kárigényekhez kapcsolódó anyagok haladéktalan továbbítása a kárügyekkel foglalkozó társosztályhoz,
  • A társosztályokkal való együttműködés,
  • Az értékesítés munkájához folyamatos, napi üzleti információk biztosítása,
  • Szakmai információk nyomon-követése és továbbítása a munkatársak felé,
  • Beosztottak és munkájuk koordinálása, ellenőrzése, fejlesztése, fejlődésre vonatkozó célkitűzések kidolgozása,
  • Munkafegyelem biztosítása,
  • Hozzá tartozó munkatársak tevékenységének és teljesítményének értékelése, rendszeres személyes értékelőmegbeszélések tartása,
  • Csoportjában a munkamennyiség ésszerű elosztása, a képességek és kapacitások figyelembe vételével.
Elvárások:
  • Egyetemi vagy Főiskolai végzettség,
  • Min. 4-5 éves tapasztalat nemzetközi közúti fuvarszervezésben,
  • Min. 2-3 éves tapasztalat fuvarszervező csapat koordinálásában,
  • Utazási hajlandóság a magyarországi telephelyek között,
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete szóban és írásban egyaránt.
Előnyök:
  • Logisztikai szakirányon szerzett diploma,
  • Nyugat - Európai piac ismerete.
Juttatások, ajánlat:
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés,
  • Kellemes vállalati kultúra,
  • Szakmai kihívások.
Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra angol és magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Logisztika / Szállítmányozás | Veszprém megye

Új kihívást keres a karrierjében? Szívesen részt venne egy nemzetközi szállítmányozási üzletág teljes körű fejlesztésében? Rendelkezik legalább 3 éves szakmai tapasztalattal szállítmányozási, valamint üzletfejlesztési területen? Emellett tárgyalóképes az angol/német nyelvtudása is? Amennyiben minden kérdésre igennel felelt, ne habozzon, jelentkezzen a pozícióra, hiszen pont Önt keressük Megbízó partnerünk számára! Mit lehet tudni Partnerünkről? Megbízónk egy magyar tulajdonban lévő, logisztikai és árufuvarozási szolgáltatást nyújtó vállalat. Csapatuk bővülése céljából keresünk most szakembert az alábbi pozíció betöltésére: OPERATION DIRECTOR

A hirdetés lejár 24 nap múlva
Logisztika / Szállítmányozás | Budapest

Szeretné anyanyelvi környezetben kamatoztatni német tudását? Olyan lehetőséget keres, ahol egy nemzetközi fuvarozó cég logisztikai csapatában dolgozhat? Ebben az estben ez a lehetőség Önnek szól! Magyar tulajdonú szállítmányozási cégcsoport keres határozott fellépésű, tapasztalt munkatársat LOGISZTIKAI- ÉS OPERÁCIÓS VEZETŐ munkakörbe.

A hirdetés lejár 20 nap múlva

Partnerünk német családi tulajdonban lévő vállalat, a világ vezető prémium háztartási gép gyártója. Logisztikai csapatuk erősítése céljából keresnek most új munkatársat az alábbi pozícióba: