MÉRNÖK ÜZLETKÖTŐ (GÉPÉSZETI TERÜLET)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Home office

Munkaterület: Értékesítés / Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Ügyfelünk egy európai tulajdonban lévő vállalat, amely közel 30 éve dolgozik együtt a világ vezető gyártóival. Áramlás- és nyomástechnikai, valamint ipari elektronikai termékeik magas minőséget képviselnek világszerte. Jelenleg bővülés céljából munkatársat keresnek az alábbi pozícióba:

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Gépészeti termékek értékesítése, szaktanácsadás
  • Új ügyfelek felkutatása, szerződéskötések, partnerlátogatások
  • Megrendelői igények felmérése, ajánlatok készítése
  • Kapcsolattartás a partnerekkel

Te vagy a megfelelő jelölt a pozícióra, ha:

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettséggel rendelkezel - Gépészmérnök, mechatronikai végzettséged van
  • 1-2 éves tapasztalattal rendelkező értékesítő-mérnök szakember vagy
  • Az angol nyelvet erős társalgási szinten ismered szóban és írásban egyaránt
  • Rendelkezel stabil felhasználói szintű MS Office ismerettel (előny az SAP ismeret)
  • „B” kategóriás jogosítványod van
  • Határozott, rátermett, dinamikus, talpraesett, önálló munkavégzésre alkalmas, jó csapatjátékos személyiséged van

Mit kapsz a munkádért cserébe?

  • Professzionális munkakörnyezetet
  • Izgalmas és sokoldalú feladatkört
  • Home Office lehetőséget
  • Szolgálati gépkocsit, telefont és laptopot
  • Cafeteriát, bónuszt

Munkavégzés helye: Budaörs / Home Office

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed szakmai önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül:

Hasonló pozíciók

Értékesítés / Kereskedelem | Bács-Kiskun megye

Magabiztos műszaki tudással rendelkezel a forgácsolás területén? Régóta dolgozol már mérnökként / technikusként, de szívesen kipróbálnád magad értékesítőként is? Szeretnél kiszakadni a megszokott ipari környezetből, és a napjaidat inkább utazással, ügyfelek látogatásával töltenéd? Emellett az angol nyelvű kommunikáció sem jelent gondot számodra? Amennyiben minden kérdésre igennel feleltél, várjuk jelentkezésed, hiszen pont Téged keresünk partnerünk számára! Megbízónk egy kis létszámú, külföldi tulajdonban lévő vállalat, amely forgácsolástechnikai megoldások értékesítésével foglalkozik. Csapatukba keresünk most új kollégát az alábbi pozíció betöltésére: MŰSZAKI SZAKTANÁCSADÓ

A hirdetés lejár 11 nap múlva
Értékesítés / Kereskedelem | Budapest

Szívesen dolgoznál egy stabil hátterű, családias létszámú, épületgépészeti vállalatnál, akik kiváló minőségű forgalmazott termékeikkel a piac meghatározó szereplői? Olyan pozíciót keresel, amelyben komplex, izgalmas értékesítési feladatokat láthatsz el napi szinten? Szeretnéd, ha valóban versenyképes juttatási csomagot vihetnél haza a hónap végén? Amennyiben minden kérdésre igennel feleltél, ne habozz, jelentkezz a pozícióra, hiszen a Megbízónk már nagyon várja, hogy a csapata új tagja legyél, mint: ÉRTÉKESÍTŐ (ÉPÜLETGÉPÉSZETI TERÜLET)

A hirdetés lejár 36 nap múlva
Értékesítés / Kereskedelem | Országos

Ha rendelkezel több éves értékesítési tapasztalattal és szeretnél napjainkban hasznos és kelendő termékekkel üzletelni, ÉLJ A LEHETŐSÉGGEL ! Partnerünk klíma és légtechnikai gépek forgalmazásával foglalkozik, több évtizedes szakmai tapasztalattal jelentős piaci előnyre tettek szert. A lelkes, elhivatott mérnökcsapat célja az, hogy egy olyan egyedi koncepciót és irányvonalat alakítson ki a piacon, amely egyedülálló gondolkodásmódot képvisel, mellyel nemcsak gépeket, termékeket, hanem egyedi megoldásokat és szolgáltatásokat is kínálnak Ügyfeleiknek. Svéd hőszivattyúk értékesítésére Nyugat -Magyarország régióba TERÜLETI ÉRTÉKESÍTŐT keresünk.

A hirdetés lejár 16 nap múlva