SCRUM MASTER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Informatika / Telekommunikáció

Pozíciószint: Specialista

Elvárt végzettség: Felsőfokú tanfolyam

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Ügyfelünk egy komplex mérnöki szolgáltatásokat nyújtó skandináv vállalat.

Fő tevékenységük a szoftverfejlesztés, az információtervezés és az információmenedzsment. 120 fős budapesti csapatuk, a cég 2001-es megalakulása óta a világ legnagyobb K+F vállalatainak vált megbízható partnerévé. A vállalat a 11 országban működő, több mint 3 300 főt foglalkoztató vállalatcsoport tagja.

Szoftverfejlesztőik a legújabb technológiák segítségével támogatják a partnereiknél folyó K+F munkát.

Dinamikus, fiatal műszaki csapattal dolgoznak, NAGYSZERŰ KÖRNYEZETBEN „NEM MINDENNAPI” MUNKAKÖRÜLMÉNYEK KÖZÖTT. A feladatok nem egyhangúak, folyamatosan ÉLVONALBELI technológiákkal dolgoznak, világpiacon vezető partnerekkel, külföldi kollégákkal kooperálva.

A fejlesztések az utóbbi években folyamatosak, ezért a mérnöki csapat bővülése sem áll meg az év folyamán,

kollégát keresünk számukra.
Feladatok:
  • Tipikus Scrum Master feladatok elvégzése,
  • Scrum fejlesztői és tesztelői csapatok fókuszált és hatékony munkájának segítése támogatása,
  • A Scrum események (tervezések, daily meetingek, review-k, demo-k, retrospective-ek, groomingok) szervezése és lebonyolítása, az események adminisztrálása,
  • A projekt agilis működésének elősegítése,
  • Best practice-k alkalmazása a ceremóniákon a csapatok igényeire szabva,
  • Döntéshozatali folyamatok elősegítése, támogatása,
  • A csapatok teljesítményének folyamatos fejlesztése, hátráltató tényezők elhárítása,
  • Product Ownerekkel és a többi Scrum Masterrel szoros együttműködés.
Elvárások:
  • Minimum 2-3 éves Scrum Master tapasztalat fejlesztési/tesztelési csapatokkal (2 csapat fog alá tartozni),
  • Szoftverfejlesztői tapasztalat,
  • Magabiztos angol nyelvtudás,
  • Szakmai irányú végzettség,
  • Kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs készség,
  • Jó problémakezelő és konfliktusmegoldó készség
Előnyök:
  • C++ fejlesztői tapasztalat.
Juttatások, ajánlat:
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag,
  • Skandináv munkakultúra (családbarát, emberközpontú),
  • Élvonalbeli fejlesztési technológiák és projektekben való részvétel.

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Budapest , HOME OFFICE lehetőséggel,
  • Munkaidő: heti 40 óra, rugalmas munkavégzéssel.
Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar és angol nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!